בוחרים ריהוט לדירה החדשה

ריהוט לדירה החדשה

בוחרים ריהוט לדירה החדשה

ריהוט לדירה החדשה – לריהוט בכל דירה, ובוודאי בדירה חדשה, ישנו משמעות מרכזית גדולה מאוד – מלבד היות הרהיטים פריטים הכרחיים שבלעדיהם לא ניתן לנהל חיים נורמליים הרי שהם משמשים במידה רבה גם לנוי ועיצוב הבית הכללי.

כאשר מדובר על ריהוט לדירה חדשה לא תמיד קל בהכרח לשלב בין שני האלמנטים הללו, פרקטיות ונוחות מצד אחד ועיצוב הבית מצד שני, אבל מעצבים, אדריכלים, יצרנים ורבים אחרים מצליחים לעמוד בהצלחה במשימה זאת הודות לעין טובה בזיהוי ואיתור רהיטים פרקטיים בעלי עיצוב יפה. בחירת רהיטים נעשית על פי הצרכים, גודל הבית על החדרים והחללים בו כאשר לטעם האישי, הרצונות והיכולת הכספית יש כמובן משקל מרכזי בכל בחירה – החל מבחירת פינת אוכל משפחתית חדרי השינה והילדים, המזנונים, פינות הישיבה, שולחנות וכיסאות וכו'. בבתים צמודי קרקע ו/או בעלי מרפסות נרחבות קיים צורך לחשוב גם על ריהוט גן מתאים.

חמישה טיפים לבחירת ריהוט לדירה החדשה:

  1. ראשית, יש להחליט על סגנון הרהיטים החדשים אותם רוצים להכניס לדירות למכירה בחיפה החדשות שאליהם תרצו לעבור. יש כאלו שרוצים שינוי עיצוב טוטאלי ובמסגרתו להחליף את כל הריהוט הקיים/ישן. יש אחרים שמבקשים להחליף בגלל אילוצים שונים דוגמת מיקום, אי התאמה לסגנון של הדירה והצורך והרצון לחדש. יש שרוצים רהיטים מעוצבים מודרניים במקום הישנים הבלים וכולי. יש אנשים אשר רוצים להשאיר מספר רהיטים שהם אוהבים במיוחד או שיש להם משמעות רגשית.

 

  1. לאחר קבלת ההחלטה מומלץ ללכת על קו עיצובי אחיד. ניתן לבחור סוגי רהיטים מגוונים לחדרים השונים אבל כדאי שיהיה סגנון ייחודי לכולם. במיוחד חשוב הדבר כאשר הסלון, המטבח וחדר האוכל פתוחים זה אל זה ונושקים אחד לשני. כאן חשוב לשמור על שפת עיצוב אחידה שתספק את ההרמוניה הנכונה לכל החלל. צריך תמיד לזכור, כי לריהוט יש נוכחות רבה מתוקף היותו גדול ודומיננטי. לרוב, סביבו מתאימים את יתר הפריטים והאביזרים דוגמת, שטיחים, וילונות, חפצי נוי, מראות וכדומה.

 

  1. ריהוט לחדרי ילדים צריך להתחשב בצרכים  ובתחושות שלהם. הוא צריך לשמש להם לפעילות שוטפת שכוללת הכנת שיעורים, משחק, אירוח, אחסון צעצועים, תיקים, אביזרי ספורט וכדומה. הריהוט אמור להיות מותאם לגיל ולמין הילדים וכזה שיעניק לכל אחד את הפינה האהובה שלו. בחדר כזה חייבים להיות מקומות אחסון רבים שמקלים על הילדים לסידור החפצים הרבים ומסייעים רבות בויכוח הנצחי בין ההורים לילדים על סידור החדר.

 

  1. חדר שינה של ההורים כולל מיטה זוגית, ארונות שידות וכדומה. הריהוט בו אמור לשקף אינטימיות ונוחות כיאה לחדר פרטי שמשמש למנוחה, לשינה, להתארגנות לקראת יציאה ולפעילויות נוספות.

 

  1. חדרי משפחה הינם חדרים מרכזיים בבית ואליהם מגיעים כולם למשך שעות רבות במהלך היום. הרהיטים בהם צריכים להיות נוחים ומותאמים לפעילות ארוכה כמו רביצה מול הטלוויזיה, משחק, אכילת מאכלים קלים ונשנושים ועוד. לעומתם חדרי עבודה הינם אינטימיים ובהם יושם דגש על שולחנות וכסאות נוחים וכן חלל עבודה נעים וסולידי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *