מוכרים או קונים דירה בחיפה? היעזרו בחברת ניקיון

מוכרים או קונים דירה בחיפה

מוכרים או קונים דירה בחיפה ? היעזרו בחברת ניקיון

מוכרים או קונים דירה בחיפה – כל אדם מהיישוב יעדיף להיכנס לדירה נקייה, מבריקה ומצוחצחת, אך יתרה מכך, מסתבר שיש לניקיון משמעות רבה  בערך הדירה? החלטנו להתמקד בערך נוסף שיש לניקיון על הדירה שלכם, ערך אשר לא כולם מודעים אליו ושמים עליו את האצבע.

 

חברות ניקיון עתידות להעלות את ערך הדירה

באיזה צד אתם, של המוכרים או של הקונים? תופתעו לשמוע שבארצות הברית לא מוכרים נכס ללא ניקיון יסודי המבוצע על ידי חברת ניקיון בטרם מראים את הנכס לקונים פוטנציאליים.

 

כאשר הדירה נקייה למשעי ניתן להיווכח מכל מה שיש לה להציע. נוף הנגלה מחלונות מבריקים יכול להיות שובר שוויון בתהליך המכירה, אותו הדבר נכון גם לגבי כמות האור הנכנסת לדירה. מבדיקות שנערכו מעבר לים עלה כי ניקיון יסודי שבוצע על ידי חברות ניקיון השפיע על מחיר בדירה במספר אחוזים, וכאשר על דירות שעולות מאות או מיליוני שקלים יש לכך השפעה ניכרת על הכיס.

 

גם אם אתם בצד של הקונים אז תדעו כי ניקיון יסייע לכם מאוד, הן בפן הבריאותי והן בהבנת מצבה האמיתי של הדירה. לרוב, כאשר יבוצע ניקיון יסודי על ידי חברת ניקיון מומלצת שמנוסה בתהליכי השבחת נכסים, תדע החברה לשים את האצבע על אזורים הדורשים דגש רב, שיפוץ קל או יתר תשומת לב והמרוויחים העיקריים מכך יהיו הרוכשים הפוטנציאליים.

 

אם נשתמש בדוגמה קונקרטית מהעיר חיפה, בה הקרבה לים והלחות הגבוהה נותנות אותותיהן בנוגע למצב הקירות והחלונות אז המשמעות של תהליך ניקיון שכזה הוא חשוב על אחת כמה וכמה. חברת ניקיון בחיפה  שהתמודדה בעבר עם סיטואציות דומות תשים דגש רב על ניקיון יסודי של החלונות באמצעות חומרים שיעזרו לשמור על השמשות והחלונות בעתיד וחלק מהחברות אף יגדילו ראש ויאמרו למוכר לבצע שיפוץ קל באיטום הקירות החיצוניים בחומרי איטום חדשים שמאפשרים דחיית אבק ולחות. כך שיוצא שהמוכר יכול להשתמש בערך הייחודי שהוא מספק לרוכש הפוטנציאלי והקונה יהנה מהגנה ייחודית שתחסוך לו כאב ראש רב בעתיד.

 

 

חברות ניקיון מומלצות בחיפה

לשם השגת הרווחים הפוטנציאליים המוזכרים בשורות הנ"ל יש להיעזר בחברת ניקיון מומלצת בחיפה, שכבר לקחה חלק בעבודות של העלאת ערך דירה באמצעות ניקיון. לא קיים מספר גדול של חברות ניקיון בחיפה והסביבה שמתמחות בנושא ולכן יש לחפש ביסודיות.

 

רצוי לבצע חיפוש ברשתות החברתיות ובקבוצות ייעודיות בעיר חיפה. לדוגמה, ניתן לבקש המלצות על חברת ניקיון בחיפה עם הניסיון המדובר בקבוצת הפייסבוק של תושבי חיפה והסביבה.

 

יתר על כן, חשוב מאוד לבקש הצעת מחיר ברורה, בכתב יד ולא בעל פה, המפרטת ביתר שאת את כל האזורים בבית שנכללים בניקיון, את מספר העובדים שיגיעו לנכס ואף את הציוד איתו יגיעו. מאוד חשוב לדעת כי מדובר על חברת ניקיון המצוידת במיטב הטכנלוגייה והאמצעים לביצוע עבודות ניקיון מורכבות.

 

בנוגע למחיר של חברת ניקיון בחיפה – ככל שתבקשו חברת ניקיון רצינית יותר ובעלת אמצעים טובים יותר אז כך תצפו לשלם יותר. חשוב לא לקחת את ההצעה הזולה ביותר שנגלית לעיניכם מאחר ובסופו של יום תאלצו לשלם מחיר יקר על תוספות לא צפויות (כגון המחיר שנאמר אינו כולל מע"מ), תגלו כי שירותים חיוניים לא נכללו במחיר (אף אחד לא דיבר על פוליש לרצפה) ועוד המון הפתעות שלצער כולם אינן נדירות.

 

 

למכור את הדירה בשקט

 

כאשר שכרתם את שירותיה של חברת ניקיון אז הבטחתם לעצמכם שעשיתם כל שביכולתכם למקסם את מחיר הדירה, לשבות את עיניי הלקוחות הפוטנציאליים ולקבל שקט לאחר הרכישה.

 

כאשר אתם מוכרים או קונים דירה בחיפה תרצו לקבל מוצר טוב אז תהליך המכירה הופך קצר יותר, ללא הפתעות ורעשי רקע וכמובן עם מצפון שקט. לכן, ההמלצה החמה שלנו היא לבצע ניקיון יסודי על ידי חברת ניקיון בחיפה שמכירה את הדירות בעיר ואת החסרונות שלהן, ויודעת לבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר.

 

כך תבטיחו שגם הרוכשים וגם אתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר עבור הדירה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *