עלות מפקח בניה לבתים למכירה

מפקח בניה

עלות מפקח בניה לבתים למכירה

בכל פרויקט בניה, ישנם מספר אלמנטים שיכולים להכריע את הצלחתו או כישלונו, ופיקוח בניה הוא אחד הבולטים שבהם. עלות מפקח בניה לבתים למכירה היא למעשה פונקציה המשלבת מרכיב הנדסי ומרכיב תפעולי, המיועדים להבטיח לא רק שהדברים נעשים, אלא שהם נעשים כפי שהם צריכים להיעשות. מפקח בנייה אמור ללוות אתכם לאורך התהליך כולו, משלב התכנון ואישור הבנייה ועד שלב מסירת המפתח לאחר גמר וביצוע בדק בית, והכל לשביעות רצונכם המלאה. יחד עם זאת, שביעות רצונכם יכולה להתקיים גם כאשר המבנה סובל מתקלות רבות שאתם כלל לא מודעים אליהן מכיוון שאינכם אנשי מקצוע. זאת בדיוק הסיבה שבגינה אתם רוצים להבטיח שלצידכם עומד איש המקצוע המתאים, שהוא מלווה אתכם לאורך התהליך כולו, ושהוא אובססיבי בבדיקת הפרטים הקטנים שאתם כלל לא מודעים אליהם.

 

מה הם המרכיבים של עלות מפקח בניה לבתים למכירה?

במסגרת שירות עלות מפקח בניה לבתים למכירה אתם זכאים לקבל ייצוג וליווי מקצועי לאורך תהליך הבניה כולו. ליווי זה כולל בחינת היתכנות של הפרויקט, בניית תכנית עבודה פרטנית לרבות בדיקת וקבלת אישורים נדרשים, קביעת לוחות זמנים, חומרי גלם, תיאום בין אנשי מקצוע וכדומה. משם, ממשיך המפקח בפיקוח ישיר על תהליך הבנייה, על מנת לוודא שהדברים מתקדמים בהתאם לתכנית שגובשה. בשלב זה, אחראי המפקח לוודא כי א' הבניה מתקדמת על פי התכנית, ב' כי היא מבוצעת על פי החוק וג' כי היא מבוצעת על פי כל כללי הבטיחות – כל זה מעבר למיקוד בפיקוח על איכות העבודה ואיכות הביצוע שלה.

חשוב להדגיש כי שירות עלות מפקח בניה לבתים למכירה אינו כולל את כל המרכיבים הנדרשים לכם על מנת להוציא את הפרויקט אל הפועל. כך למשל, מפקח הבניה אינו אחראי על ההיבטים המשפטיים של הבנייה, ובמידה רבה גם אינו אחראי על כל נושא הרישום בטאבו וניהול ההתקשרות עם הרשויות הרלוונטיות, אם כי בהיבט זה הוא יכול מאוד לסייע.

 

מהן היכולות שאתם רוצים לזהות אצל מפקח בנייה מקצועי?

מפקח בנייה מקצועי לדירות בחיפה לדוגמה ,הוא איש מקצוע המגיע מעולם הבנייה ומעולם ההנדסה, ונהנה מכישורים גבוהים של סדר וארגון, יכולת הפעלה, יכולת הובלה ופדנטיות לפרטים הקטנים. המפקח הוא האיש שאחראי לזהות את הליקויים הקטנים ביותר החל משיפועי רצפה, משקופי דלתות, טיח לא מחוזק או לא איכותי, ועד יסודות הבית, חוזק מבני ושימוש בחומרי גלם מספקים. את הליקויים האלה ניתן לזהות גם אחרי ביצוע הפרויקט, אלא שאז יהיה הרבה יותר מסובך ומורכב לתקן אותם. במסגרת שירות פיקוח בניה לבתים למכירה, אתם נהנים מליווי צמוד ובזמן אמת שמיועד לוודא כי ליקויים אלה מתוקנים בזמן אמת, בשאיפה שכלל לא ייווצרו מלכתחילה. אם מצאתם איש מקצוע עם היכולות האלה, אתם רוצים לאחוז אותו בשתי ידיכם ולצאת איתו לדרך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *