משדרגים את הדירה להשכרה

משדרגים את הדירה

משדרגים את הדירה להשכרה? תוסיפו טפטים לקיר

משדרגים את הדירה – ברכותינו, סוף כל סוף התעופפתם מהקן הביתי, החם והעוטף, אל עבר פרק הזמן הייחודי בחייכם, שיעבור בין דירה שכורה אחת לאחרת, עד שתתמקמו לכם. פרק הזמן הזה עשוי להיות נחמד מאוד ולעבור בין דירות שותפים חביבות עם שותפים שימלאו את החלל המשפחתי החסר ויהפכו למשפחה השנייה שלכם, או לצערנו, להיות תקופה קשה (קצרה שתעבור) שבה תחלפו בין דירות מתפרקות, שספק אם ניתן לקרוא להן דירות בכלל עם שותפים מהגיהינום או עם סתם שותפים עצלנים שמסרבים לקחת חלק בניקיונות הבית.

כך או כך, הדירה  הינה עדיין החלל שבו תגורו, ורצוי לגרום לו להרגיש כבית ככל האפשר. הדבקת טפטים לקיר הינה הפתרון המשתלם ביותר לכל משכיר דירה, שמעוניין לעצב את הבית מבלי ליפול להוצאות עתק על דירה שכלל לא בבעלותו.

יתרונות הטפט

הדבקת הטפט אינה מזיקה לקיר ולא מותירה עליו כתמים. למעשה, ניתן יהיה בקלות להעביר את המדבקה מחלל לחלל. את הטפט ניתן להדביק גם על רהיטים ובכך לשנות ולעצב את המראה של כל הבית. הטפטים, בניגוד לשיפוץ או לצביעה, הינם זולים ומשתלמים.

מקיר לקיר

טפטים למעשה מספקים פתרון חיפוי עיצובי, חסכוני, קל ופשוט שיעורר את הדירה שלכם לחיים. הטפטים ישתלבו נהדר בכל חלל הודות למגוון רב ומגוון –

  • טפט תלת-ממד – הטפטים הללו ישתלבו באופן מקסים בחלל ויעירו אותו לחיים הודות לעיצוב החד, הברור שייראה כתמונה אמתית.
  • טפט מודרני – העיצוב המודרני הינו בדרך כלל מעודן ומינימליסטי. כך למשל תוכלו לתלות טפט גיאומטרי או טפט שייצור דגם ייחודי (כמו למשל טפט עץ שיידמה מרקם עץ אמתי).
  • טפט לחדר ילדים – טפטים לקירות בחדרי הילדים הינם פתרון נהדר. כך לא תיאלצו בכל שנה מחדש לשנות את העיצוב בשל טעמם שהולך, מתפתח ומשתנה מרגע לרגע ומתקופה לתקופה. אם בגיל שלוש שנים הם יעדיפו טפט של כדורים פורחים ואילו בגיל שש הם ירצו טפט פיות קסום או טפט ספינות, תוכלו להתאים את החדר בקלות. כך הם יוכלו להרגיש בחדר כבממלכה קסומה, בטוחה ומגוננת, צבעונית ומשמחת.
  • טפט למתבגרים – גיל ההתבגרות הסוער מביא עמו רצון לבצע שינויים נועזים ולהידמות למבוגרים עם רגל אחת בעולם הילדים. תוכלו להתאים למתבגרים שלכם את הטפטים האהובים עליהם, כמו למשל טפט מגזינים אופנתי ומדליק.
  • טפט להיכל הקודש– חדר השינה – חדר השינה הינו אחד החדרים האהובים עלינו ביותר בבית, שכן הוא מקושר באופן בלעדי עם אינטימיות, מנוחה ושינה. את החדר הרומנטי ניתן להפוך לחדר בעל אווירה מסתורית ורומנטית ולשלב בו טפטים פרחוניים.
  • טפט לסלון – החדר הראשון המקבל את פני הבאים עליו הינו הסלון. האווירה שתיצרו בחדר זה תשפיע על ההתרשמות הכללית מכל הבית. בסלון תוכלו לשלב טפטים גיאומטריים מדליקים בתוספת דקורטיבית, טפטים של נופים או טפט שעון מעוצב ומדליק שישווה לחדר מראה מתוחכם ומודרני.אז אם אתם שוקלים מעבר דירה ומחפשים דירות להשכרה בחיפה תוכלו לשדרג אותה בקלות וביעילות ללא הוצאת כספים מיותרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *