מצאתם דירה מקסימה בחיפה אבל הבנק לא מאשר לכם משכנתא ?

משכנתא

מצאתם דירה מקסימה בחיפה אבל הבנק לא מאשר לכם משכנתא?

אלה הדרכים בהן ניתן לפעול:

אחת הערים שהפכו לפופולאריות בקרב רוכשי דירות היא חיפה, כאשר העיר המקסימה והשלווה מציעה שלל פרויקטים של מגורים הפרוסים לאורכה ולרוחבה של העיר, בזמן שהביקוש החל בשל תשתיות מפותחות בעיר, חיי קהילה טובים, בשל כך שהעיר מציעה שלל מקומות עבודה, כמו גם חיים איכותיים, שלווים ונעימים. ערים כמו חיפה ואזור הקריות מציעות שלל דירות למכירה כמו דירות גן, פנטהאוזים, וילות, בתים פרטיים בתים, דירות במבנים משותפים ושלל אופציות לבחירה, תוך שחברות נדל"ן מקצועיות העוסקות בתיווך בחיפה, מציעות אופציות מסוגים שונים תוך התאמה אישית של מקום המגורים אל הרוכש. עם זאת, לעיתים מי שמוצא דירה או רוצה לבצע רכישת דירות בחיפה, נתקל בשלל מכשולים בדרך כמו: סירוב של הבנק למתן משכנתא, מיסי רכישה יקרים, עלויות תיווך גבוהות ושלל תשלומים גבוהים שאינם מאפשרים לבצע רכישה מתאימה או קלה. לכן חשוב לדעת כיצד יש לפעול בעת הקשיים:

פנייה לחברות חוץ בנקאיות

אחת הסיבות לסירוב של בנקים מסחריים להענקת משכנתא היא העדר היכולת של רוכשי הדירות לספק הון עצמי משמעותי שמכיל 30 אחוזים מערך הדירה. בשל כך רבים מחפשים אופציות מימון אטרקטיביות, כאשר פנייה לחברות חוץ בנקאיות לקבלת הלוואה בצ'קים  יכולה לעזור לרבים לגייס את ההון הדרוש ללקיחת משכנתא.

סיוע של יועצי משכנתאות

חברות פיננסים כמו גם חברות ייעוץ חוץ בנקאיות, מציעות ייעוץ חף מאינטרסים ללקוחות שמעוניינים לבצע רכישת דירה, תוך בחירת מסלול משכנתא נכון. חברות חוץ בנקאיות יקנו לכם גם את הדרך למימון נכון והחזרת ההלוואה בהתאם ליכולות שלכם.

בחירת חברות תיווך בחיפה

בחרו סוכנות תיווך וחברת נדל"ן טובה ומקצועית בעיר חיפה אשר יאפשרו לכם בחירת נכס המתאים ליכולות שלכם. כפי שהזכרנו, כיום ישנם שלל פרויקטים מגורים בחיפה, תוך שחברות נדל"ן מקצועיות יכולות לסייע לכם לבחור את הפרויקט בו דירה מושלמת עבורכם כמו גם כזאת שמתאימה לתקציב שלכם או למסלול המשכנתא שהבנק מציע לכם.

לסיכום, במידה וסורבתם לקבל משכנתא מהבנק, או במידה ואתם לא יודעים באיזה מסלול לבחור או כיצד לממן את הרכישה: פנו אל חברות מקצועיות להלוואות, כמו גם לסוכנויות נדלן בחיפה שיקנו לכם ייעוץ, מידע וכלים לרכישת דירה בקלות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *