נכנסים לנכס החדש ? הנה כמה טיפים בשבילכם !

נכנסים לנכס החדש

נכנסים לנכס החדש? הנה כמה טיפים בשבילכם!

נכנסים לנכס החדש – מעבר דירה או משרד הוא תמיד מרגש, אבל גם כרוך בלוגיסטיקה והכנות רבות, הובלה, פריקה, העמסה, אחסנה, התאמה, צביעה, ניקיון, הדברה ועוד הרבה. אספנו עבורכם מספר טיפים מנצחים, שיבטיחו לכם קליטה במרחב המגורים או העבודה החדש במהירות וללא תקלות ובעיות.

הטיפ הראשון: הדברה וניקיון

הדברה וניקיון עושים כשבוע עד שלושה ימים לפני הכניסה לנכס החדש. פעולות הדברה יבואו לידי ביטוי בפיזור חומרי הדברה ביולוגיים או כימיים, וכן הזמנת שירותי הרחקת יונים לצמיתות  , במקרה והנכס נמצא במקום צר וגבוה, או כאשר קיימת בעיית יונים ידועה בשכונה. חשוב להבין, היונה היא עוף עקשן במיוחד, שאם החליט להתנחל במקום מסוים, לא יוותר כל כך מהר, וכאשר יונה בוחרת לקנן במקום מסוים היא מביאה עמה שלל מחלות קשות, העוברות דרך הלשלשת שלה (הצואה), ועלולות אף להביא לדלקת קרום המח. הדבר קריטי במיוחד עם בדירה או במשרד ישהו אנשים בעלי מערכת חיסונים רגישה כמו מבוגרים בני הגיל השלישי וכן ילדים קטנים.

לגבי ניקיון, מלבד ניקיון בסיסי, הכולל קרצוף הרצפות, הסרת אבק מריהוט ומשטחים, וכן חידוש גוון הקירות, מומלץ לוודא שאף ארונות המטבח או ארונות המשרד מקבלים מענה הולם, אם קיימים שטיחים מקיר לקיר, חשוב להזמין חברה מקצועית, אשר תוודא שאיבה איכותית של אבק, שהצטבר, וכן חשוב להקפיד על אוורור המקום.

הטיפ השני: ארגון מחדש של המרחב

נכס חדש הוא כמו "דף חלק" מרחב עשיר לשינוי ויצירה, המקום, בדרך כלל ריק או כמעט ריק מריהוט, וזהו חלון הזדמנות נהדר לביצוע שינויים והתאמות, שיתרמו לאיכות החיים במרחב.
הזמינו מעצבת פנים, מומחית הום סטיילינג או אופי אפילו אדריכל פנים, שיבצעו בנכס שינויים מינוריים בהתאם לצרכים שלכם. כיום, בעיקר כאשר מדובר על נכסים בני עשרות שנים, ניתן להתאים חללים למספר שימושים באמצעות מחיצות ניידות או קבועות (אך מבוססות על בניה קלה) וליצור מרחב פנים עשיר, שישמש אתכם לאורך זמן.

הטיפ השלישי: בצעו מעבר הדרגתי

שינוי כתובת הוא עניין לוגי לא פחות ממעשי. מלבד הזמנת הובלה, העמסה, פריקה ואחסון או מכירה של תכולת הנכס הקודם, שלא נמצא לה מקום בנכס החדש, נדרש לבצע הכנות נוספות להשלמת המעבר.
ביום המעבר או יום למחרת גשו לסניף הדואר ועדכנו את הכתובת שלכם, צרו קשר עם חברות הביטוח שלכם, ועדכנו אותם בדבר הכתובת החדשה, כך הדבר לגבי חברות התקשורת, אשר שולחות אליכם חשבונות מדוורים, וכן כל גורם אחר.

נכנסים לנכס החדש – לסיכום:

על מנת להבטיח שכאשר הנכם נכנסים לנכס החדש נאותה לדירה החדשה בחיפה או בתל אביב חשוב לבצע הדברה ראשונית, הכוללת הנחת חומרי הדברה בפינות רגישות, וכן הזמנת שירותי הרחקת יונים לצמיתות. נצלו את חלון הזמן בטרם המעבר לנכס החדש ובצעו שינויים קוסמטיים ומבניים, המבוססים על בניה קלה כדי להבטיח התאמה מרבית לצרכים שלכם. כמו כן, ודאו, שכל הגורמים הרלוונטיים, יכירו את הכתובת החדשה באמצעות עדכון פרטים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *