5 דגשים על בטיחות לפני בחירה של נכס מסחרי

נכס מסחרי

5 דגשים על בטיחות לפני בחירה של נכס מסחרי

אתם שואלים עצמכם כיצד בוחרים נכס מסחרי ? הרשו לנו להתמקד באספקט אחד חשוב והוא אבטחתו. נכס מסחרי נועד לאגד את הפעילות העסקית ועל פי רוב הוא מאחסן ציוד, לעיתים לא זול, עליו חשוב לשמור מכל משמר. אם החלטתם לשכור לעצמכם נכס מסחרי, כדאי לוודא כי הוא מוגן במאת האחוזים ובכל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וזאת כדי לא להיקלע לסיטואציה בה אתם משלמים בעתיד מחיר כבד כתוצאה מפריצה למבנה. גם אם החלטתם לשריין לעצמכם נכס אשר לא מכיל אבטחה מתקדמת לרבות מנעולים, חיישנים ועוד, כדאי לשקול את התקנתם בכל מחיר שיידרש משום שההגנה היום עתידה למנוע בעיות כלכליות בעתיד.

חשיבות אזעקה מצלמות, ואבטחה בנכס

אבטחת הנכס בהחלט חשובה ואת זה כבר הבנו מבעוד מועד, אך איך הלכה למעשה יוצרים את ההבטחה? האמת היא שבעידן הנוכחי ישנם לא מעט מיגונים בהם ניתן להיעזר וביניהם אזעקות, מצלמות, מנעולים חיישנים ועוד. אפשרו לנו לפרט אודות מספר אפשרויות שיאפשרו לכם לשהות בנכס בטוח ללא עוררין.

  • אזעקות – כולנו מכירים את האזעקות אשר מתריעות על חדירה למבנה. מרבית המצלמות מחוברות למוקד אשר מקבל את הדיווח כי הופעלה אזעקה, ואל המקום נשלחת ניידת מטעמו – עובדיו עולים לבחון את הסיבה להשמעת האזעקה (לעיתים תהיה זו חתולה שהפעילה את האזעקה אך פעמים אחרות יכולים להיות אלו פורצים שנתפסו ובכך נמנע נזק).
  • מצלמות – אופציה נוספת היא המצלמות שמאפשרות צפייה במבנה 24/7. כל עוד המבנה מרושת במצלמות, הרי שבכל נקודת זמן אתם יכולים להיכנס אל המצלמה (על ידי הסמארטפון או המחשב) ולצפות המתרחש. עוד יתרון מהותי הן ההקלטות המתבצעות ע"י VDR , כך שאם התרחשה פעולה לא צפויה או ברורה, ניתן לגשת אחורנית ולצפות במתרחש ובכך לפענח תעלומות.
  • חיישנים – גם חיישנים הם סוג של אבטחה מתקדמת, ישנם חיישנים אשר מזהים חום, אחרים מזהים זעזועים ועוד, כך שבכל מקרה בו נעשה ניסיון חדירה, ניתן לאתר אותה מבעוד מועד, להגיע למקום ולמנוע פריצה שעתידה לגרום לנזק משמעותי.
  • מנעולים – מנעולים היו מאז ומתמיד אביזר בטיחותי המאפשר נעילה באיכויות מגוונות ובהתאם לצורך. ישנם מנעולים אשר מתאימים לנעילת דלתות בלבד, אחרים מתאימים לנעילת כסות וכן הלאה. בחירת המנעול חשובה לאין שיעור ועל כן חשוב לבחון את המנעול במבנה ולוודא כי הוא מספק את רמת הבטיחות לה אתם זקוקים לאחר רכישת הדירה בחיפה שתמיד חלמתם עליה.

 מדוע חשוב להביא גורם מוסמך לבדיקת המנעולים

כאמור לפסקה הקודמת, חשוב עד מאוד לבדוק כי המנעול שהותקן בנכס המסחרי מותאם לשימוש ולרמת הבטיחו לה אתם זקוקים. לעיתים המנעול המותקן יראה לכם אגרסיבי ומספיק לצורך, אך בדיקה מקצועית של מנעולן מקצועי , תגלה כי המנעול פריץ ובקלות יחסית ויש להחליפו למנעול רציני יותר בעל רמת בטיחות גבוהה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *