פרויקטים יוקרתיים ששווה להכיר בצפון

פרויקטים יוקרתיים

פרויקטים יוקרתיים ששווה להכיר בצפון

עולם הנדל"ן הישראלי התפתח והשתנה לאין שיעור בעשור האחרון, מאז עליית המחירים החדה אשר שינתה את פני הנדל"ן הישראלי. המחירים שטיפסו מעלה, גרמו למצב שבו אנשים רבים מאוד אינם מסוגלים לרכוש דירות למכירה  באזור המרכז ולכן זוגות צעירים החלו לחפש את עתידם בפריפריה, היכן שעלויות הנדל"ן סבירות יותר. מכאן, שהנדל"ן באזור הצפון התפתח והחלו להבנות פרויקטים יוקרתיים רבים החלו . כיום, אזור הצפון הוא אחד מהאזורים המבוקשים ביותר בישראל למגורים ולרכישת דירות.

הביקוש לדירות בצפון ופריחת הנדל"ן באזור

הביקוש לדירות למכירה בחיפה ובצפון בכלל הלך וגדל ככל שהאוכלוסייה הישראלית השכילה להבין שהצפון הוא מקום נפלא לגור בו ולגדל בו ילדים והוא אף קרוב יחסית אל מרכז הארץ, שבו קיים הריכוז הגדול ביותר של מקומות תעסוקה ובילוי. הרכבת חיברה מקומות שעד כה היו רחוקים; עכו, נהריה ואפילו כרמיאל נמצאים כיום בטווח נסיעה קצר מתל אביב. לכן, האפשרות לגור במקום שקט ואיכותי מבלי להתנתק ממוקדי ההתרחשות במרכז, גרמה לכך שהביקוש לדירות בצפון יעלה ותתרחש עלייה נדלנ"ית באזור.

כיום ניתן לראות פריחה משמעותית של פרויקטים באזור הצפון – גם פרויקטים של דיור ציבורי וגם פרויקטים של דיור יוקרתי, המבטיחים רמת חיים גבוהה מאוד. למעשה, כיום בכל עיר מרכזית בצפון תוכלו למצוא פרויקט יוקרתי ברמת ביצוע גבוהה מאוד, תוך שימת דגש על איכות חיים ועל איכות הדיור. פרויקטים אלו מהווים את המילה האחרונה בתחום הנדל"ן היוקרתי, והם מבטיחים סטנדרטים של בנייה ירוקה, ואבזור חדשני ואיכותי.

איכות החיים בצפון

איכות החיים בצפון הארץ היא איכות חיים בלתי מתפשרת שמשלבת בתוכה גם חיי קהילה וגם טבע פתוח ונוף מרהיב של העמק והים.

  • טבע – באזור המרכז כמעט ולא ניתן למצוא מקורות טבע פראיים ואמיתיים והרבה פעמים אנשים שרוצים לצאת לטיול בחיק הטבע יצטרכו לנסוע במכונית ואף לחלוק את המרחב הירוק הקטן ממילא עם עוד עשרות משפחות. בצפון לא כך הדבר ולמעשה ניתן למצוא את הטבע סובב כל חלקה וחלקה. באופן זה הילדים גדלים ליד מקורות טבעיים, ליד שדות, מטעים, פרחים, עצים, ים, נחלים, מעיינות ועוד.
  • חיי קהילה – אחד מהדברים שחסרים באופן משמעותי לאנשים שחיים באזורים עירוניים הם חיי הקהילה, שאותם ניתן למצוא בצפון ישראל בצורה רחבה. חיי קהילה תוססים קיימים גם בערים בצפון הארץ, גם ביישובים וכמובן גם במושבים ובקיבוצים. הם מתאפיינים בפעילויות משותפות לכל שכבת גיל, בזמן שעות הלימודים ולאחריהן. כך ניתן ליצור חברויות חדשות שילוו את בני המשפחה לכל אורך החיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *