איך צביעה של דירה בחיפה תעזור לכם למכור את הדירה

צביעה של דירה

איך צביעה של דירה בחיפה תעזור לכם למכור את הדירה

צביעה של דירה בחיפה,  עיר בעלת פוטנציאל גבוה בכל מה שקשור בקניה ומכירה של דירות. אנשים רבים עוברים לגור בחיפה מסיבות שונות שכוללות את הנוף, מזג האוויר ואיכות החיים באופן כללי. היות ובמקרים רבים מדובר על בניינים וותיקים שנבנו לפני כמה עשרות שנים, יש  לשער שרבים מהן יציגו מראה לא מטופח של קירות מתקלפים, צבע דהוי ולא רלוונטי לתקופתנו. על מנת להתגבר על נושא זה, ניתן לפנות לבעל מקצוע בתחום הצביעה שיטפל בדירה שלכם ויבצע טיפול קוסמטי כללי שיהפוך את הדירה להרבה יותר מבוקשת.

על מה אנשים מסתכלים

מי שמחפש דירה לקניה או להשכרה, ייחס חשיבות רבה למראה של הדירה, לצבעים ולחלוקת החללים. צביעת דירה בצורה נכונה  תביא להחדרה של יותר אור לחללים, תגרום לכל חדר להיראות גדול יותר ומרווח ותעביר תחושת רעננות בכל מי שיכנס אל הדירה שלכם:

  • שימוש בצבע בהיר ושקט יגרום לתחושת שלווה שעשויה לקדם את המשא ומתן עם הקונים או השוכרים.
  • ניתן גם להתייעץ עם מומחה לצביעה ועיצוב ולהוסיף גם כתמי צבע במקומות הרלוונטיים כמו במטבח ובסלון. אנשים שמחפשים דירה רואים כמה דירות ביום וכתמי צבע ישאירו להם זיכרון טוב דווקא מהדירה שלכם.
  • אם חדר המדרגות הינו מוזנח אז כדאי לסדר את הכניסה לדירה שלכם ולהשקיע בה כך שהיא תיראה מזמינה יותר מאשר הדירות באותה הקומה.
  • בחדרי ילדים מומלץ להשתמש בצבעים חיים יותר ומעט חזקים יותר שיגרום לקונה הפוטנציאלי לרצות לגדל בהם את ילדיו.

צביעה של דירה – ממה כדאי להיזהר

אמנם אתם עושים מאמצים למכור את הבית שלכם אך אין זה אומר שצריך להתפשר על רמת העבודה שתקבלו. כל שכן אין לדעת כמה זמן ייקח לכם למכור את הנכס. אם בעל המקצוע מבטיח לכם הבטחות שלא מתיישבות עם ההיגיון כמו למשל צביעה של כל הבית בשעתיים, כדאי לחפש בעל מקצוע אחר. צביעה של דירת שלושה חדרים יכולה לקחת כמה שעות טובות וכרוכה בצביעה של שתי שכבות לפחות.

מומלץ לברר באילו חומרים עושה הצבעי שימוש, מה סוג הצבע ואיזה כלים הוא מחזיק. כיום ישנן שיטות צביעת דירה בחיפה מגוונות ורב בעלי המקצוע עושים שימוש ברולרים מקצועיים ומברשות מתקדמות. לא תמיד חייבים לצבוע את התקרות בבית וניתן לחסוך את הכסף במידה והתקרה במצב סביר. בכל מקרה צביעת התקרה תתבצע בתשלום נפרד.

תאורה מתאימה

אם אתם מעוניינים להשקיע אז תוכלו להשיג גופי תאורה ולהציב אותם ברחבי הבית כך שהם ישפיעו על התחושה של כל מי שיבקר בו. תאורה מתאימה תיצור אשליה של מרחב, אינטימיות וחמימות ותוסיף לכם עוד נקודות. מי שיגיע לדירה מעוצבת ונקייה יזכור אותה לטובה ויגביר את הסיכוי למצוא קונה במהירות ומבלי להיכנס להוצאות גדולות. בסופו של דבר הקונה ימצא את עצמו בבית נוח, מעוצב ונעים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *