קונים דירה חדשה רק עם מתווך!

דירה חדשה

קונים דירה חדשה רק עם מתווך!

גם אתם חולמים על ארבעה קירות משלכם? אתם חולקים את אותו החלום עם עוד המון אנשים. על מנת להתקרב צעד נוסף אל עבר החלום שלכם, ההמלצה החד משמעית היא לחבור אל חברת תיווך שתעשה אתכם את הדרך המשמעותית – כל הדרך אל הבית החדש שלכם. רבים תוהים מדוע שלא לחפש את הנכס עצמאית, אך חיפוש עצמאי מגלם בתוכו לא מעט חסרונות – החל מבזבוז רב של זמן ועד חוסר מיקוד על נכס מתאים לכם. דירה חדשה? קונים רק עם מתווך!

יש מי שיודע לפניכם מה אתם צריכים:

לעתים, אלו המעוניינים לרכוש דירה חדשה לא באמת יודעים מה הם מחפשים: באיזה אזור הם ירצו לגור, כמה חדרים צריכה להיות הדירה, איך היא צריכה להיות מחולקת וגם מה התקציב העומד לרשותם. בעת שאתם עובדים אל מול מתווך, יש מי שמנחה אתכם בכל התהליך, כבר בשלב איתור הצורך. מדובר על שלב משמעותי מאד שבו תשיבו על לא מעט שאלות, כאשר מטרת העל היא להבטיח כי כל דירה שתוצג בפניכם תהיה פוטנציאל של ממש להיות דירת החלומות הבאה שלכם.

אתם מקבלים מידע אמין ומדוייק על הנכס:

כשאתם מחפשים את הדירה שלכם באופן עצמאי, עליכם להתנהל אל מול בעליו של הנכס. מנגד, בעת שאתם חוברים אל חברת תיווך, יש מי שנמצא ביניכם: המתווך. כך, אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים את המידע האמין ביותר על הנכס, תוך שלכל שאלה שלכם ישנה תשובה מדוייקת. העבודה אל מול המתווך מחייבת את בעלי הנכס שבו אתם מתעניינים, כך שבהכרח מדובר על הליך רציני יותר, מתמסר יותר ובעיקר אמין.

יש מי שדואג שתקבלו את העסקה הטובה ביותר!

כשמדברים על עסקאות מסוג שכזה, לא ניתן שלא לדבר על המחיר. כידוע, דירה לא קונים בכל יום, בעיקר כשמדובר על זוג צעיר, כך שאתם רוצים להבטיח כי תקבלו את העסקה המשתלמת ביותר, ההוגנת ביותר וזו שמתאימה לתקציב שלכם. מטבע הדברים, סביר כי תראו מספר דירות למכירה בחיפה שימצאו חן בעייניכם, אך המחיר שיוצע לא בטוח יתאים לתקציב שהגדרתם מראש. המתווך לא יוותר בקלות, ויעשה הכל על מנת להגיע לעמק השווה ביניכם ובין מוכר הנכס – הכל על מנת שתצאו מרוצים.

האם הדירה שרכשתם מתאימה להשקעה?

לעתים, מטרת הרכישה היא לא לגור בנכס, אלא להשקיע בו. רבים מוצאים פוטנציאל רווח רב ברכישת דירה שהמטרה שלה היא השכרה לדיירים חיצוניים. על מנת להיות משקיעי נדל"ן עליכם להכיר היטב את רזי ההשקעה, כאשר עליכם לבחון פרמטרים שונים לרבות אזור ההשקעה, גודל הדירה וחישוב התשואה האפשרית. אם רצונכם להשקיע בנכס, ההמלצה היא לעבור תחילה קורס השקעות נדל"ן שיעניק לכם את ארגז הכלים האידיאלי למשקיע המתחיל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *