קניית נכס מכונס נכסים

קניית נכס

קניית נכס מכונס נכסים

קניית נכס – הידעתם שבמידה ואתם חייבים בתשלומים למשרדי הוצאה לפועל, הם יכולים גם למנות כונס נכסים לנכס מסוים שיש ברשותכם? כל זאת על מנת לסייע לחייב להסדיר את החובות שיש לו. למעשה, כאשר ממונה כונס נכסים, הוא יכול לשלוט ולנהל את הנכס או הנכסים שיש ברשות החייב. כלומר, הוא יכול למכור את הנכס או לממש אותו בדרכים אחרות, כל זאת על פי דברי הרשם. כך לדוגמה, יכול הרשם להורות לכונס הנכסים למכור את הנכס, שהינו בעל ערך לחייב אבל אינו משמש אותו למגורים. אותו נכס יוכל להימכר למרבה במחיר, כל זאת על מנת לפרוע את החוב.

איך מוכרים וקונים נכס בהוצאה לפועל?

ראשית מתבצע פרסום מכירת הנכס, לאחר מכן מתקבלות הצעות מחיר של רוכשים פוטנציאליים, נערכת תחרות בין כל המציעים ולבסוף, כל התוצאות מועברות ישירות אל ראש ההוצאה לפועל. אם אתם לא בטוחים ברכישת הנכס, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו, עורך דין הוצאה לפועל  ועורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן.

רכישת הנכס מכונס הנכסים מסתכמת בתהליך קצר ומהיר. זאת משום, שקהל היעד הוא יחסית קטן ומצומצם ולכן המכירה עצמה גם נגמרת די מהר. בסופו של דבר, עם התמקחות, אפשר בהחלט לרכוש את הנכס במחיר משתלם.

טיפים לקניית נכס מכונס נכסים

דעו שכל אחד ואחד מכם יכול להגיש הצעה לרכישת נכס מכונס נכסים. שימו לב, ראשית התחילו עם איתור הנכס המבוקש על ידיכם. תוכלו לצפות בהצעות לרכישת נכסים על ידי חיפוש בגוגל. על מנת שתהיו ממוקדים, חפשו את צירוף המילים הבא: מאגר דירות מכונס נכסים.

לאחר מכן, פנו לעורך הדין המטפל בנכס ובקשו לקבל צפה בנכסים נוספים של הסוכנ/ת על הנכס. אהבתם את מה ששמעתם על הנכס? המשיכו וקבעו פגישה, כך שתוכלו לראות את הנכס. המשיכו את התהליך בהגשת הצעה לרכישת הנכס. עליכם לצרף המחאה בנקאית או ערבות בנקאית בגובה 10 אחוז מסכום ההצעה שלכם (במידה והצעתכם לא תתקבל, אתם תקבלו את הכסף חזרה). קיבלתם הודעה על זכייה במרכז? מזל טוב! עכשיו כל מה שנשאר על מנת לסיים את התהליך בהצלחה הוא לשכור את שירותיו של עורך דין על מנת שתוכלו לקבל ליווי וייעוץ מקצועי.

מדוע כדאי להיכנס למאגרי דירות מכונס נכסים?

כאשר אתם נכנסים למאגרים הללו, הנכסים המוצעים נמכרים ללא עמלות ובמחירים הנמוכים ב-30 אחוזים ממחירי השוק. במאגרים האלה, יש היצע גדול מאוד של דירות בחיפה לדוגמה, המתעדכן מדי יום. בגלל שהנכסים מוצעים במכרזים, מחירי הדירות יחסית נמוכים. כל הנכסים המפורסמים במאגרים אלה הם ללא עיקולים או חובות. בנוסף, מדובר על הליך מכירה קצר ומהיר יחסית.

שורה תחתונה

בדקו היטב את כל הפרטים על הנכס שברצונכם לרכוש. תהליך רכישת נכס מכונס נכסים הוא קצת שונה מתהליך רכישת נכס מאדם פרטי. מה שכן, לא מדובר על תהליך מורכב או מסובך. אם תתנהלו נכון ותעזרו באנשי המקצוע הנכונים, תוכלו בהחלט להיות שקטים ולדעת שהרווחתם נכס, ממנו תוכלו להנות לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *