שיפוץ בבית בעזרת קבלן רשום

שיפוץ בבית

שיפוץ בבית בעזרת קבלן רשום

 מתככנים שיפוץ בבית? רוצים אולי לבנות בית חדש מהיסוד? אם כך, אין ספק שאתם זקוקים לשירותיו של קבלן מקצועי וכדאי שתדעו: האופציה היחידה שמומלץ לקחת בחשבון היא האפשרות של קבלן רשום.

 

למה כדאי לפנות רק אל קבלן רשום?

 

במדינת ישראל, כדי לעסוק בתחום הקבלנות בצורה חוקית ולתת שירותים מובילים, חובה להיות קבלן רשום. בנוסף לכך, כאשר אדם הינו קבלן רשום, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא רציני בעבודה שלו, מגיע עם לא מעט ניסיון ועוסק בתחום הזה בתור התעסוקה הראשית שלו. זה אומר שכל פרויקט הוא גם יבצע בצורה רצינית ומקצועית יותר ומבחינתכם משמעות הדברים היא שיהיה לכם על מי לסמוך. לכן, אפילו אם אתם מכירים אישית קבלן שהיה רוצה לתת לכם שירות בתחום הבניה והשיפוצים אך הוא אינו רשום, לא בטוח בכלל שבידיו כדאי יהיה להפקיד את המשימה.

 

איזה שירות יוכל להציע לכם קבלן רשום?

 

בבואכם להחליט האם אתם זקוקים לשירותיו של קבלן רשום , כדאי שתכירו תחילה את השירותים הנרחבים שקבלנים כאלה יכולים לתת לכם בישראל. אומנם זה נכון שכל קבלן יכול להציע שירות קצת שונה, אך באופן כללי ניתן לראות שכל הקבלנים הרשומים יציעו, פחות או יותר, את אותו המגוון של עבודות בתחום הבניה. לרוב העבודות שמבצעים הקבלנים כוללות משימות כמו:

 

  • בניה של בית פרטי
  • תוספות בניה למיניהן
  • חיזוק של מבנים
  • מרפסות שמש רחבות ידיים
  • הרחבה של מבנה קיים ועוד

 

לכן זה לא באמת משנה איזו עבודה אתם רוצים לעשות בבית, כי בכל מקרה מומלץ שיהיה לכם קבלן רשום מקצועי שיבצע את העבודה בפועל.

 

איך לבחור את הקבלן המושלם?

כפי שהזכרנו, לא חסרים בישראל קבלנים מקצועיים שיוכלו לתת לכם שירות כאשר הנכם מתכננים מעבר לדירה בחיפה או בתל אביב. מעבר לכך שכדאי יהיה לבדוק את נושא הרישום של הקבלן שאליו אתם פונים, חשוב לברר לגביו עוד כמה פרטים. לדוגמה: ממתי הוא עוסק בתחום הזה? והאם הוא מגיע עם שנים רבות ביותר של ניסיון? האם אהבת עבודות שיפוץ ובניה אחרות שביצע אותו קבלן? והאם מדובר על איש מקצוע שיש לגביו לא מעט המלצות? קבלן רשום חייב להגיע עם המלצות ועם חוות דעת חיוביות כי בימינו זה הבסיס לבחירת אנשי מקצוע שונים.

 

המחיר הסופי של עבודת הבניה והשיפוץ

בין אם אתם פונים אל קבלן רשום לצורך עבודות שיפוץ בבית ובין אם אתם מזמינים עבודות בניה, יש לבדוק גם את העלויות. לכל קבלן יש תעריפים אחרים אך בסופו של דבר מי שיחליט כמה הגיוני לשלם זה רק הלקוח. לכן אנחנו כן ממליצים לכם לדבר עם מספר קבלנים במקביל, לקבל הצעות מחיר מפורטות בהתאם לדרישות העבודה שלכם ובצורה כזאת לקבל החלטה. לא תמיד חובה לבחור את הקבלן שהמחירים שלו הם היקרים ביותר כי לא תמיד המחיר הגבוה יעיד על האיכות ועל המקצועיות בעבודה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *