אבטחת מגדלי מגורים- מתי זה נחוץ?

אבטחת בנייני מגורים

בערים הגדולות בישראל ניתן להתרשם בשנים האחרונות מבנייה משמעותית לגובה. בערים אלה ניתן למצוא בנייני יוקרה רבים וגבוהים וכן בנייני משרדים גבוהים מאוד המכילים משרדים יוקרתיים. מגדלי יוקרה המשמשים הן לצרכי מגורים והן לצרכי עבודה מכילים בהם מדי יום ביומי כמות גדולה ומשמעותית מאוד של אנשים ורובם גם מכילים חללים מורכבים ומאתגרים בתוכם ועל כן, כמעט כל בניין יוקרה כיום דורש מערך אבטחה מקיף ורציני שמטרתו היא להבטיח את שלום הדיירים וכן להבטיח כי הדירות שלהם או המשרדים שלהם ותכולתם בטוחים

מהי תפקידה של חברת אבטחה במגדלי יוקרה?

אין ספק כי חברת אבטחה רלוונטית מאוד כאמור למגדלי יוקרה שכן, מדובר על מגדלים שבהם מצויים לא מעט אנשים מדי יום ביומו ומעבר לכך, לא פעם התכולה של הדירות במגדלי יוקרה היא תכולה יקרה מאוד, כך שדיירים המתגוררים בבניין מעין זה מעוניינים להרגיש בטוחים בבניין וכן לשמור על תכולת הדירה שלהם מפני פריצות וגניבות.

במגדלי יוקרה רבים יש לובי מטופח ורחב. חברת אבטחה מציעה בין היתר הצבת שומר בכניסה ללובי כאשר ברוב המקרים הוא גם חמוש. השומר המדובר מצוי מחוץ למבנה על מנת לוודא ולבדוק מי רשאי להיכנס למבנה. דמות נוספת ממערך האבטחה לא פעם תימצא בדלפק הכניסה בלובי עצמו והיא תהווה פקיד קבלה לובי. גם אצל איש האבטחה המדובר יהיה נשק לצד אמצעי ביטחון מגוונים אחרים. העבודה של המאבטח על הדלפק היא לקבל ולהוביל את האנשים אל המגדל ומחוץ למגדל.

 מערך אבטחה באמצעות מצלמות

חלק מתחושת הביטחון אשר ניתן להעניק במגדלי יוקרה הוא השימוש במצלמות במעגל סגור. מלבד העובדה שמצלמות אלו מתעדות חללים נרחבים במגדלי היקרה ואף במוקדים שונים סביבו לרבות חניונים, חצר משותפת, כניסה לבניין ורחובות סמוכים, הן יוצרות הרתעה שללא ספק יכולה לצמצם ואף להעלים לחלוטין ניסיונות פריצה. השימוש במצלמות במעגל סגור מאפשרת לצוותי האבטחה להשגיח מרחוק על מגדל היוקרה וכך לחסוך כוח אדם ותחושה לא נעימה בקרב הדיירים. כמובן שבמקרים שבהם יש צורך להגיע למקום בהתאם למה שמצולם, יש להבטיח כי ההגעה תתבצע בזמן הקצר ביותר.

כיצד בוחרים חברת אבטחה למגדלי יוקרה?

מכיוון שחברת אבטחה למגדלי יוקרה היא דבר חשוב ביותר וכן מכיוון שעבודתה של חברה זאת חשובה מאוד, יש לבחור בחברת אבטחה מקצועית ואמינה. בחירה בצוות אבטחה אשר יפקח ויאבטח את הבניין באמצעות עזרים שונים ובאמצעות כוח אדם פיזי, היא דבר חשוב ועל כן, טרם בוחרים חברת אבטחה, יש לברר היטב איזו חברת אבטחה ידועה כמקצועית, אמינה ומומלצת. כדאי מאוד לברר אודות חברת האבטחה טרם בוחרים בה, לבדוק מהו הניסיון שלה, כמה שנים היא מציעה את שירותיה בתחום והאם ישנם מגדלי יוקרה נוספים שהיא מעניקה להם את שירותיה. כדאי לקרוא המלצות של לקוחות שונים וכן, כדאי מאוד לבדוק איזה סוגי שירותים מציעה החברה בתחום אבטחה למגדלי יוקרה.

חשוב מאוד לבדוק האם החברה מציעה שירותים מתקדמים מבחינה טכנולוגית, אשר ללא ספק יכולים להבטיח רמה גבוהה יותר של אבטחה בבניין ועוד.

רק לאחר שבודקים היטב איזו חברה תענה על הצרכים העומדים על הפרק בצורה הטובה ביותר, ניתן לבחור בה ולדעת כי היא תעניק את הביטחון המלא לדיירי בניין מגורים יוקרתי וכן את האבטחה המקיפה והאיכותית ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *