טיפים לאבטחת דירה שלכם

אבטחת דירה

ביתי הוא מבצרי זו אמרה ידועה וחשובה מאין כמוה. כל אדם חש הכי בנוח בביתו, הוא מוגן מפני פגעי מזג האוויר ומגורמים זרים אשר אינם אמורים להיכנס פנימה ללא רשות.

אבטחה של דירת המגורים 

כדי להגן על בני הבית יש לנקוט כמה דרכים. הטיפים הללו חשובים בכל מקרה אך מקבלים חשיבות הרבה יותר גדולה כאשר הילדים נמצאים כמה שעות לבד בבית לאחר הלימודים, עד שההורים חוזרים מעבודתם. ההורים מזהירים את הילדים לא לפתוח את הדלת לזרים, אך למרות זאת יש ליצור דרכים נוספות כדי להגן עליהם.

כללי בטיחות שמשרישים לילדים 

מגיל צעיר חשוב להסביר לילדים כי אף אדם אינו מורשה להיכנס הביתה למעט בני המשפחה הגרעינית, אנשי המשפחה המורחבת שידוע שהם אמורים להגיע ביום מסוים כמו סבא וסבתא וחברים ספציפיים שהוזמנו. מעבר לכך אם מישהו דופק על הדלת, הם אמורים להסתכל בעינית ולא לפתוח לאף אדם אחר. 

יש להקפיד לסגור תמיד את הסוגר העליון של הדלת כך שאף אחד לא יוכל לפתוח את הדלת מהצד השני, או לחלופין לנעול את הדלת באמצעות המפתח. יש לבדוק מדי פעם שהצילינדר תקין ואינו שחוק, דבר שיכול להגביל בעתיד את האפשרות לפתוח את הדלת.

אם נראה שקיימת בעיה עדיף שיגיע הבית מנעולן בקריות או באזור מגוריכם אשר יבדוק באופן מקיף אם יש תקלה ואם יש צורך ישלוף את המנעול הישן ויתקין במקומו מנעול חדש ואיכותי.

אמצעים אלקטרוניים להגנה על הבית 

כאשר עוברים דירה לאחת השכונות האיכותיות והמובילות בחיפה כמו נווה שאנן, טופ דניה או הכרמל הלקוחות מחליטים להתקין מערך של מצלמות ליד דלת הכניסה של הדירה ואם מדובר בבית פרטי, גם בהיקפו של המבנה. 

לקוחות רבים מתלבטים היכן לרכוש דירה לאור שפע האפשרויות בעיר היפהפייה ובמקרים רבים הם מתלבטים עם אנשי התיווך לגבי איכותן של השכונות השונות, כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבור משפחתם.

אפשרות נוספת היא לרכוש דירה בכל גודל רצוי בכל אחת מהקריות. תנופת הבנייה בערים כמו דירות למכירה בקריית מוצקין בעלת היתרון של תחנת הרכבת השוכנת בה, קרים ים הסמוכה מאד לחוף הים וקריית ביאליק הן עצומות. 

בכל מקום נראות שכונות חדשות שתוכננו מראש ולכן הן מעניקות סביבת מגורים מושלמת למשפחות אשר כוללת את כל השירותים הקהילתיים כמו בתי ספר מעולים, גני ילדים, מתנ"ס, מרפאות, מרכזים מסחריים, דואר, בנקים ושירותים נוספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *