עוברים דירה? ככה תבחרו את שכונת המגורים הנכונה עבורכם

עוברים דירה?

במאמר זה נבחן כיצד לבחור את שכונת המגורים הנכונה, במיוחד אם אתם משפחה צעירה שכרגע מתחילה את החיים החדשים שלה. וגם אם אתם רווקים מושבעים, השורות הבאות נכתבו עבורכם. הנה כל מה שכדאי לדעת לגבי בחירת שכונת מגורים בהתאם לנכס שתרכשו או תשכרו.

המטרה של בחירת שכונת מגורים היא למצוא מקומות שיכולים לספק גם נוחות וגם שקט נפשי, אבל גם קרבה וגישה למקומות ציבוריים ופרקטיים, מרכזי שירות, מסחר וחנויות ועוד. ויחד עם זאת, זה יהיה אידיאלי לבחור אזור שיש בו תחבורה ציבורית נהדרת, בתי ספר, פארקים, מסעדות וקניון או פארקים. בואו נדבר על בחירת שכונת המגורים שלכם, מה יהיה כדאי למצוא בה? הנה כמה דוגמאות שכדאי לקחת בחשבון:

הפרמטרים העיקריים שכדאי לחפש בשכונת המגורים שלכם

1. מיקום – זה הכול עניין של לוקיישן!

2. דמי אגודת בעל הבית – בכל בניין דמי ועד הבית הם שונים.

3. מתקני משחקים לגנים ציבוריים – חשוב שיהיה עבור הילדים שלכם.

4. מחוזות בית הספר ושיעורי הפשיעה – חשוב לבדוק את 2 הפרמטרים האלה לעומק!

5. זמינות שטח פנויות – למקרה שירחיבו את הבנייה בשכונה, יהיה עליכם להיות מוכנים לכך מראש. למשל, אם יסתבר שממש מולכם עומד להיבנות בניין והוא יסתיר לכם את הנוף, כדאי להיות מודעים לכך.

נתחיל בשאלה – מה המטרה שלכם כשאתם עוברים דירה?

מה המטרה במעבר הדירה שלכם? האם אתם רוצים להיות קרובים לעיר כמה שיותר? האם אתם רוצים לקבל שקט נפשי מהפרברים והכפר? האם אתם רוצים היות קרובים לגנים ולבתי הספר? אולי בכל מחפשים שכונה עם מתקני משחקים לגנים ציבוריים רבים? ככה או ככה, חשוב לענות על השאלות האלו מראש ולהתמקם בהתאם בשכונה הנכונה.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת רכישת בית הם: שטח מרובע, גודל מגרש, שטח מרובע לפי מפלס קומה, מצב הבניין או הנכס (למשל: חדש או ישן), שירותים המוצעים על ידי השכונה (למשל: מועדון שכונתי, מתנ"ס, מועדון קהילתי לחוגים), קרבה לשירותים מרכזיים (בתי ספר, חנויות) וכן הלאה.

בחירת שכונת המגורים הנכונה עבורנו

בחירת שכונת המגורים הנכונה היא משימה לא פשוטה, אבל חשוב להשקיע מחשבה בכך מכיוון שמדובר בהחלטה שתשפיע עליכם לאורך טווח. ישנם כל כך הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מקום מגורים, מה שמקשה מאוד.

לכל שכונה יש קסם ייחודי משלה, תרבות ומשהו אחר שמושך תושבים לגור בה. בעוד שחלק מהשכונות מציעות הרבה מתקני משחקים לגנים ציבוריים ושעשועים, שכונות אחרות יציעו אפשרויות חניה רבות, גינות מטופחות ועוד. מחפשים אחר השכונה המושלמת? אנחנו ממליצים ליצור קשר עם מתווך ולתאר לו את שכונת חלומותיכם. מתווכים בטוח יוכלו לסייע לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *