לוגו רימקס פמילי
Sort By:  

דירות למכירה בקרית אתא

קרית אתא היא העיר הגדולה ביותר מבין הקריות במפרץ חיפה ולכן, יש בה מבחר גדול מאד של דירות למכירה בשכונות שונות. רימקס קרית אתא כאן כדי להקל עליכם בחיפושים.

בתים למכירה בקרית אתא – מרכז העיר

באזורים הוותיקים הסמוכים למרכז קרית אתא, ניתן לרכוש דירות משופצות ומרווחות, בהן כמה דירות עם חדרים גדולים ומבנה מתאים למשפחות צעירות. בשכונות אברמסקי, בן גוריון, קריית בנימין וקריית נחום אפשר לבחור בין מבנים חדשים רבי קומות, המכילים דירות מדהימות בכמה גדלים, שלושה, ארבעה, חמישה חדרים ואף דירות גדולות יותר. ברוב המבנים קיימים גם פנטהאוזים למכירה, חלקם חדשים יחסית וחלקם ממוקמים במבנים הישנים יותר.

בתים למכירה בקרית אתא – האזור הצפוני

בחלק הצפוני של העיר אפשר למצוא בתים למכירה בקרית אתא והרבה מאד צמודי קרקע יפהפיים בשכונות שהוקמו שם בעשורים האחרונים כמו גבעת רם וגבעת טל אשר מציעות לקונים בתים בשנים או שלושה מפלסים ועם חצר ונוף מרהיב לכיוון שפרעם והצפון. או כמו דירות למכירה בקרית חיים שגם בעיר הזאת כמו בצפון קריית אתא קמו מבנים גבוהים במיוחד לנוף מרהיב. הצפון הוא אחת המאופציות האטרקטיביות ביותר. הגינה המטופחת סביב הבית, השכנים הנפלאים ומזג האוויר הנוח על הגבעות משכנעים רבים לרכוש וילות דווקא בשכונות הללו. אפשרויות נוספות הן גבעת הכלניות וגבעת האלונים אשר שם נהנים התושבים מבתי ספר וגני ילדים הממוקמים בסמוך כך שמדובר בתכנון סביבתי שהוא נוח מאד לתושבים.

בתים למכירה בקרית אתא – האזור המזרחי

רבים מעוניינים לרכוש דירות באזור המזרחי לכיוון הקיבוצים אושה ורמת יוחנן כדי ליהנות גם מדירות מרווחות וגם מהנוף המדהים. רבי הקומות בסביבה זו מציעים דירות מתוכננות בגדלים שונים הכוללות בחלקן גם מרפסות לחיים שלווים ומלאי הנאה מול השדות הירוקים.

דירות למכירה בקרית אתא | בתים למכירה בקרית אתא | קרית אתא מפה

דירת 3 חדרים מטופחת ויפה בק.אתא

מכירה
₪1,530,000 - דירה

חדשה בבלעדיות לא פורסמה מעולם מורדי הגטאות 6 ק.אתא ▪️דירה מטופחת ויפה בנויה כ-90 מ' + מרפסת 10 מ' ▪️קומה 8/8 ▪️מחסן בקומת מחסנים ▪️3…

עוד פרטים
90+10 מ"ר 3 חדרים 1 מחסן