דירות למכירה קרית ביאליק

קריית ביאליק הייתה לאחת הערים הגדולות והמבוקשות במפרץ חיפה. מכפר ביאליק הקטן היא צמחה לכל עבר וגרים בה תושבים רבים המרוצים מאיכות החיים הקיימת בה.

הדרישה הגדולה למגורים בקריית ביאליק הובילה לכך שנבנו בה בשנים האחרונות הרבה מאד פרויקטים חדשים של בניינים רבי קומות המכילים שפע של דירות בגדלים שונים.

מי שמעוניין לרכוש דירה בקריית ביאליק יכול לבחור בין דירה בבניין חדש הנבנה כעת או באחד מהבניינים הוותיקים שנבנו בשנים האחרונות בשכונות המובילות כמו גבעת הרקפות או סביוני ים.

ההיצע כולל דירות גן מרווחות בנות ארבעה, חמישה או שישה חדרים, דירות בקומות שונות ובתכנונים פונקציונליים של ארבעה חמישה ואף שישה חדרים לנוחות מרבית של המשפחות. וכמובן דירות למכירה בקרית מוצקין גם כאן ההיצע גדל בעקבות הביקוש של קרית ביאליק.

בקומות הגבוהות בנו בשנים האחרונות דירות פנטהאוז מרהיבות עם מרפסות המאפשרות רוגע ושלווה מול הנופים היפהפיים הנראים מכל עבר. גם הדירות המרווחות הללו הן בנות ארבעה או חמישה חדרים תלוי במיקום.

בעלי נכסים המעוניינים לשפר את איכות הדיור שלהם יכולים לחפש דירות למכירה בקרית ביאליק שהם באמת מקסימות ומתוחזקות כראוי גם בשכונות הוותיקות כמו צור שלום, הטירה סיטי והפרפר וכך ליהנות מהקרבה למרכזים המסחריים לבתי הספר, גני ילדים ולתחבורה הציבורית הנוחה.

כבישי הגישה לקרית ביאליק מאפשרים לתושבים נסיעה קצרה לקניונים הגדולים כמו לקריון או לערים הסמוכות כמו חיפה, מוצקין, עכו או נהריה תוך פרקי זמן קצרים.

מיון לפי:  

דירת 5 חדרים חדישה בביאליק

מכירה
₪1,850,000 - דירה

רחוב אילון 27 – במיקום נדיר בשכונת סביניה קרית ביאליק! דירת 5 חדרים עברה תמ"א של חברת "חליבה" חדרים גדולים, כל חדר כ-11 מטר 134…

פרטים נוספים
134 5 חדרים 1 חניה