לוגו רימקס פמילי
Sort By:  

דירות למכירה בקרית חיים

קריית חיים משויכת לחיפה לאור הקרבה הגיאוגרפית לעיר הגדולה. יתרון זה גרם לכך שרבים החליטו לרכוש בה דירות לאורך השנים וגם כשהחליטו לשפר את תנאי הדיור שלהם, העדיפו להישאר בעיר איכותית זו. כאן תמצאו דירות למכירה בקרית חיים.

התושבים נהנים מהקרבה לתחנות הרכבת והנגישות לכביש עוקף קריות ולכן אלו נקודות שמשפרות מאד את איכות החיים היום יומיים שלהם. כמו כן, התושבים נהנים מקרבה נגישה לחופי הים התיכון, שירותי הצלה ועוד.

העיר מחולקת על ידי פסי הרכבת לקריית חיים מזרחית וקריית חיים מערבית. בשכונות הישנות אפשר למצוא הרבה מאד הזדמנויות עסקיות של דירות קטנות וגדולות במחירים אטרקטיביים המתאימות מאד לזוגות צעירים ולמשפרי דיור.

ציר אח"י אילת והסביבה הוא אזור ותיק בעל דרישה גבוהה ולכן תושבים רבים רוכשים בו דירות בגדלים שונים, שלושה, ארבעה או חמישה חדרים.

גם בסמוך לאזור המסחר בדגניה קיימת התעוררות וקונים רבים מעדיפים לגור בסמוך לאזור המסחר כדי להקל עליהם.

המבנים החדשים שנבנו בשנים האחרונות ברחבי העיר מאפשרים דירות למכירה בקרית חיים רבות כמו בקומות הגבוהות ולהשקיף על כל סביבת המגורים ממרומי הקומות הללו. עם הריבוי הטבעי רבים מוכרים את דירותיהם ומחפשים דירות למכירה בקרית שמואל ועוברים בדרך כלל לדירות גדולות יותר בשכונות הללו ואחרים רוכשים דירות קטנות.

המעוניינים ייהנו מדירות גדולות בנות חמישה וששה חדרים, חלקן בקומות העליונות, דירות עם מרפסות ענקיות ודירות פנטהאוז ייחודיות ומקצתן בקומות הנמוכות או בדירות גן יפהפיות עם חצר גדולה בקרבת הבנים לנוחותם של הילדים.

קרית חיים משוייכת לעיריית חיפה ופועלים בה ארבעה בתי ספר יסודיים ושתי חטיבות עליונות. בקריה ממוקם גם תאטרון הצפון, אחד מאולמות התאטרון הגדולים בארץ.