לוגו רימקס פמילי
Sort By:  

דירות למכירה בקרית ים

היתרון העצום של קריית ים הוא הקרבה לחוף הים. אוהבי ים רבים החליטו להשתקע בעיר זו וליהנות מהשהייה הארוכה בחופי הים וגם מהנוף הנשקף מהבניינים הממוקמים בקרבת החוף. קיים מבחר רחב של דירות למכירה בקרית ים.

מי שמעוניין לרכוש בתים או דירות בשכונות הוותיקות ייהנה ממבחר גדול הקיים בשיכון צבא קבע ובשכונת בנה ביתך המציעות בעיקר בתים פרטיים וותיקים, רבים מהם שופצו והם במצב תחזוקתי מעולה. היתרונות הרבים של השכונות הללו סוחפים אליהם דיירים רבים המחליטים כי אלו השכונות הנכונות עבורם.

תמ"א 38 בקרית ים

במרכז העיר קיימים כמה פרויקטים שעברו תהליך של תמ"א 38 או נמצאים בעיצומו של תהליך הבנייה. תמיד אפשר למצוא דירות למכירה בבניינים המשודרגים הללו שעברו חיזוק של היסודות וכמובן אפשר לרכוש דירות ותיקות ששופצו או לחילופין את אחת הדירות בקומות העליונות שהתווספו למבנה הכוללת בדרך כלל גם מרפסת או רכישת דירת פנטהאוז. בכל מקרה מדובר בעסקאות מוצלחות וכדאיות מאד והמבחר הוא בגדלים שונים.

המיזמים שנבנו בשנים האחרונות בשכונות פסגות ים, סביוני ים ואלמוגים יצרו שפע של אפשרויות דיור. המגמה היא לרכוש כעת נכסי מקרקעין לדיור או להשקעה בכל גודל אפשרי ובהתאם לצורך.

חינוך בקרית ים

בעיר קיימים תשעה בתי ספר יסודיים, שני תיכונים וחטיבות ביניים. בקרית ים פועלות שלוש תנועות הנוער הגדולות: הצופים, הנוער העובד והלומד ובני עקיבא. בעיר נמצא ה"מדעפארק" – פארק מדע חכם לילדים, והוקם פלנטריום על שם האסטרונאוט אילן ורמון.

בקרבת חוף הים נציע לכם דירות למכירה בקרית חיים מזרחית מיוחדות למכירה החל בדירות שלושה חדרים, ארבעה וחמישה חדרים המתוכננות להפליא. כאן אפשר למצוא גם דירות גן למי שמעוניין להישאר על הקרקע ולחילופין דירות בקומות הגבוהות שבהן הנוף נשקף מכל חלון.

דירות למכירה בקרית ים