לוגו רימקס פמילי
Sort By:  

דירות למכירה בקרית מוצקין

דירות למכירה בקרית מוצקין הן המבוקשות ביותר במפרץ חיפה. אחת הסיבות לכך היא הימצאותה של תחנת הרכבת בעיר המאפשרת חיים נוחים לתושבים כדי להגיע למקום העבודה ללא פקקי תנועה.

העיר התפתחה מאד בשנים האחרונות ואפשר לראות היצע נרחב של בתים למכירה בקרית מוצקין בפרויקטים חדשים בשכונות משכנות שאננים, נווה גנים וקריית בנימין.

המבחר כולל דירות בנות שלושה, ארבע, חמישה חדרים ואף יותר מכך. במבנים החדשים אפשר לרכוש דירות מרווחות וגדולות בסטנדרטים גבוהים, הכוללות מרפסות ומחסנים.

בקומות הגבוהות אפשר ליהנות מדירות מיני פנטהאוז ופנטהאוזים מרווחות הכוללות מרפסות רחבות ידיים ונוף יפהפה הנשקף מכל עבר.

בית פרטי או דירת גן

משפחות רבות מעדיפות לגור בדירות גן. זו אופציה שמתאימה מאד למשפחות עם ילדים קטנים שנהנים להסתובב וליהנות מהמשחקים בחצר. בדירות הללו קיים מבחר רב של מיקומים בדרך כלל מדובר בדירות של ארבעה עד חמישה חדרים.

בשכונת נווה אביבים אפשר לראות ווילות יפהפיות בנות קומה אחת או יותר מכך הטובלות בגינות ירק מטופחות. קיים מגוון גדול של בתים פרטיים בני ארבעה עד שישה חדרים, מטבח מרובע ורחב ידיים חדר מגורים גדול וחדרי ילדים נוחים במיוחד.

גם בקרית מוצקין וגם דירות למכירה בקרית ים הוותיקה אפשר לרכוש דירות בגדלים שונים, חלקן עברו שיפוץ מאסיבי כך שהן במצב מצוין והרוכשים ייהנו מהקרבה למרכז העיר, למוסדות החינוך כמו בתי ספר וגני ילדים ולמרכזי הקניות.

בקרית מוצקין היא בעלת תדמית איכותית. ועל כן, היא העיר המבוקשת ביותר מבין ארבעת הקריות. ולכן, הבתים למכירה בקרית מוצקין מבוקשים ונמכרים במהירות רבה. אז אם אתם מוצאים דירה לטעמכם כדאי לקפוץ על ההזדמנות וליהנות ממגורים בסביבת חיים איכותית.

דירות למכירה בקרית מוצקין | בתים למכירה בקרית מוצקין | קרית מוצקין מפה