העלאת שווי הדירה בעזרת שיפוץ בניין

העלאת שווי הדירה בעזרת שיפוץ בניין

מחפשים את הדרך כיצד לבצע העלאת שווי הדירה שלכם? אם כך, מעבר לשיפוץ הדירה עצמה כדאי יהיה לחשוב גם על האפשרות של העלאת שווי דירות בעזרת שיפוץ בניין.

 

העלאת שווי דירות בעזרת שיפוץ בניין – האם זה באמת עובד?

לא מעט אנשים היו רוצים להעלות את ערך הדירות שלהם, כי מי לא היה רוצה להרגיש שבזמנו הוא עשה עסקה טובה? כלומר, שהוא שילם לפני שנים סכום מסוים על הדירה שלו ושהיום הוא יוכל למכור אותה בסכום הרבה יותר גבוה? אומנם זה נכון שלרוב מחירי הנדל״ן בישראל רק עולים, אך אם לא נשקיע בנכסים שלנו זה לא יקרה מעצמו. לכן האופציה של העלאת שווי דירות בעזרת שיפוץ בניין בהחלט צריכה לעניין אתכם, כי אם זה יעבוד גם במקרה שלכם, מדוע לוותר על כך?

 

מה צריך לכלול השיפוץ?

כאשר בוחנים לעומק את הנושא של העלאת שווי דירות בעזרת שיפוץ בניין  מגלים שהשמיים הם הגבול. כלומר, יש לא מעט אפשרויות של שיפוצים שניתן לעשות בבניין כדי להעלות את ערך הדירות, כמו לדוגמא:

  • יצירת מקומות חניה
  • שיפוץ הלובי
  • שיפור חזית הבניין
  • יצירת מקומות משותפים לדיירים ועוד

לכן, רגע לפני שנכנסים לפרויקט שמטרתו העלאת שווי דירות בעזרת שיפוץ בניין, חשוב לעשות תכנית ברורה ולבחור במה משקיעים ועל מה מוותרים.

 

כמה יכול לעלות פרויקט כזה?

לא קל לענות על השאלה הזאת כי זה מאוד תלוי באיזה סוג של שיפוצים אתם בוחרים. האם אתם רוצים לשפץ את חזית הבניין? האם אתם רוצים ליצור עבור כל בעל דירה עוד מקום חניה? או שאולי אתם רוצים ליצור סוג של פארק משותף שממנו יוכלו ליהנות כל בעלי הדירות בבניין? רק אחרי שתדעו איזה שינויים תרצו להכניס במסגרת השיפוץ תוכלו להבין, פחות או יותר, על איזו השקעה כלכלית מדובר. מה שכן, אל תשכחו שכל בעלי הדירות בבניין ישתתפו במימון השיפוץ ולכן בסופו של דבר זה לא תמיד ייצא יקר מידי לכל בעל דירה בחיפה בקריות או בתל אביב.

 

מי יבצע את העבודה בפועל?

לבסוף, כאשר אתם חושבים על העלאת שווי דירות בעזרת שיפוץ בניין, כדאי כמובן לבחור את אנשי המקצוע הכי טובים שיש לביצוע המשימה. הדרך הנכונה היא לברר כל מה שאפשר אודות חברת השיפוצים, בין אם זה כולל את השאלה ממתי היא קיימת ובין אם זה כולל את בירור המוניטין שלה. חשוב לבחור רק חברת שיפוצים שעובדת בצורה מסודרת, כחוק ועם כל האישורים הנדרשים. כמו כן, כמובן שכדאי יהיה לקבל מספר הצעות מחיר עבור כל השיפוץ שבו אתם מעוניינים, כי איזו סיבה יש לכם לבחור את אנשי המקצוע שגובים את המחירים הכי גבוהים שיש? שיפוץ הבניין זו דרך מוכרת להעלאת ערך הדירות ואתם תראו שגם במקרה שלכם לא תצטערו על שבחרתם בכך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *