חוק הרעש שיפוצים- המדריך המלא

אם אתם מבצעים שיפוצים בביתכם כדאי שתדעו שישנו חוק הרעש שיפוצים. באמצעות חוק הרעש שיפוצים המדריך המלא תוכלו לדעת את כל מה שאתם צריכים על חוקה הרעש שיפוצים. כלומר באיזה שעות מותר לכם להרעיש ובאיזה לא, מהי עוצמת הרעש שמותרת לכם באמצע שבוע או סוף השבוע, מתי אתם עוברים את עוצמת הרעש ועוד…
לכן רגע לפני שאתם מחפשים דירות למכירה בחיפה או דירות להשכרה בקרית ים וזקוקים לשיפוץ חשוב שתשימו לב לדברים הבאים.

חשיבות חוק הרעש שיפוצים

עבודות השיפוץ הן עבודות מורכבות אשר אורכות זמן רב, עבודות אלה כוללות שבירת קירות הדירה, פירוק האמבטיה, פירוק המטבח או האסלות וכן פעולות נוספות. עבודות אלה גורמות לרעש סביבתי אשר מפריע לסובבים ואף מטריד את מנוחתם. באמצעות חוק הרעש שיפוצים המדריך המלא, ניתן לבצע את עבודות השיפוצים ללא כל בעיה ובמקסימום רעש אפשרי. לכן לפני שאתם מבצעים שיפוץ ביתי כדאי שתדעו מהו חוק הרעש שיפוצים המדריך המלא על מנת שלא תעברו על החוקים השונים, וכן לא תקבלו קריאה ממשטרה או העירייה על הרעשים שאתם עושים בדירה.

חוק הרעש שיפוצים

מהם כוללים חוקי ותקנות הרעש?

חוקי ותקנות הרעש משנת 1992 של מדידת רעש קובעים את הסף של הרעש שמותר בשיפוץ דירה או בניין. רעש אשר נמשך מעל תשע שעות עבודה ביום ימוקם בגבול העליון של 50 דציבלים בתום הבית. כמו כן, רמת הרעש אשר מותרת בלילה הינה עד 40 דציבלים, ובמידה והרעש עובר את ה-40 דציבלים ניתן להתלונן במשטרה על הרעש. עבודות התיקון, שיפוץ או בנייה משעה שמונה בערב ועד שבע בבוקר אסורות וכן בערבי שישי וחג מהשעה חמש אחר הצהרים. במידה ויש צורך במכונות או ציוד בנייה לצורך חפירה, בניה או הריסה אסור לעבוד איתם בין השעות שבע בערב ועד שבע בבוקר וכן בימי שישי מהשעה חמש בערב.

מה קורה אם אוכפים את חוק הרעש שיפוצים?

במידה והמשפצים אוכפים את חוק הרעש שיפוצים הם עוברים על חוק הרעש ובהתאם לדין הפלילי יגבה מהם קנס בהתאם. אם מדובר על הפעלת מכונה באזור המגורים בשעות האסורות ישלמו אוכפי החוק 450 ₪, ואם מדובר על עבירה חוזרת הקנס יכול להגיע עד 900 ש"ח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *