למה כדאי לכם להיעזר בחברת ייעוץ משכנתאות

פרויקט רכישת דירה כולל בתוכו אין ספור סידורים והתרוצצויות החל בחיפוש דירות למכירה בחיפה ועד שמגיעים לנחלה ויושבים בניחותא בבית החדש. לאורכו של התהליך חשוב מאד להיעזר בכמה אנשי מקצוע מובילים בתחומם אשר ילוו את התהליך ויעניקו מידע וטיפים חשובים ביותר בכל נקודה.

היועצים הללו עולים סכומי כסף לא מבוטלים אך למעשה אם תלכו בהתאם להכוונה שלהם בשורה התחתונה אתם תחסכו ממון רב כיוון שסך העלויות יהיו נמוך הרבה יותר בזכות הדרכים המוצלחות שהם מציעים. בין היועצים אשר חשוב מאד לשכור את שירותיהם, עורך דין המתמקצע בעסקאות מקרקעין, יועץ משכנתאות ומעצב פנים.

כאשר יש לך ליווי מקצועי, כל הפרויקט יקבל תפנית וברוב המקרים התוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.

חברת ייעוץ משכנתאות

רכישה של כל דירה כרוכה בממון רב. הרוכשים משלמים סכום מסוים מתוך ההון העצמי שלהם וחלק משמעותי נוסף על ידי משכנתא. כל בנק מסחרי מציע כמה מסלולים ללקיחת משכנתא, צמודי מדד, צמודי מט"ח, ללא הצמדה ועוד. הלקוח אמור לחלק את הסכום הכללי לכמה פלחים ולקחת סכום מסוים של כסף במסלול 1 סכום נוסף במסלול 2 וכו'. מי שלא עוסק בכך אינו יודע כמה כסף רצוי ומומלץ לקחת בכל נתיב, מהו הסיכוי ומהו הסיכון בכל אחד מהם? חלוקה לא חכמה של המסלולים עלולה לסכן כל רוכש, דבר שעלול לעלות לו בסכומי כסף ניכרים.

לכן בשנים האחרונות המגמה היא לגבש את החשיבה הנכונה ולבצע תכנון פיננסי של לקיחת המשכנתא באמצעות חברת ייעוץ משכנתאות. יועציה הם מומחים בנושא זה הם יקבלו מידע בסיסי מהרוכשים על האפשרויות הכספיות שלהם, מהו ההחזר החודשי המקסימלי, מה סך ההכנסות שלהם ואם יש להם הלוואות נוספות.

הרוכשים יקבלו מכמה בנקים הצעות מחיר ויועץ המשכנתאות יבחן כל אחת מהן בכובד ראש. הוא ינהל משא ומתן עם הבנקים השונים כדי לקבל תנאים מסחריים טובים יותר עבור הלקוח. כל הפחתה של אחוז הריביות או העמלות משמעותה הרבה כסף בהתחשב בעובדה שלוקחים את המשכנתא לשנים רבות, לעתים עד עשרים וחמש או שלושים שנה.

לאחר בדיקת כל ההצעות, יועץ המשכנתאות ימליץ לצאת לדרך עם אחת ההצעות או יעדיף הצעה מבנק נוסף אשר התנאים שלו מעולים. בתחשיב הכולל החיסכון של ייעוץ המשכנתאות עשוי להגיע לעשרות אלפי ₪ ומעבר לכך, הימצאותו כל הזמן עם היד על הדופק, מעניקה הרגשה מצוינת וביטחון עצום בצעדים הכלכליים אשר מבצע הרוכש.

דירות להשכרה בחיפה

מי שמעדיף לגור בשכירות משיקולים שונים, מחפש דירות להשכרה בחיפה בשכונות איכותיות ומובילות אשר סמוכות למקום העבודה אשר יש בהן נגישות לכבישים הראשיים או תחבורה ציבורית מצוינת המאפשרת להם להגיע בקלות ללימודים, לעבודה או לכל מקום אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *