כיצד לבחור מאווררי תקרה לבית

כיצד לבחור מאוורר תקרה המתאים לבית

במדינה חמה כמו ישראל, חשוב מאוד להשקיע בבחירת האלמנטים שיצננו את הבית בחודשי הקיץ החמים. מאוורר תקרה נחשב לאחת ההמצאות האהובות ביותר לאורך שנים רבות, כשבכל שנה צצים עוד ועוד חידושים בתחום שהופכים אותו לאלמנט חובה בכל בית, גם אם כבר מותקן בו מזגן. מדובר בפתרון שמאפשר אוויר צונן תוך חיסכון עצום בחשמל.

בכדי לוודא כי מאווררי תקרה ממלא את הייעוד שלו על הצד הטוב ביותר, יש לבחור אותו תוך התייחסות לצרכים וההעדפות הפרטיים שלכם, וכמובן תוך הישענות על עיצוב ומבנה הבית. אז איך עושים את זה? הרי קיימים כל כך הרבה דגמים וסוגים של מאווררי תקרה.

מהם הפרמטרים לרכישת מאוורר תקרה המתאים לבית

אז איך מוודאים שבוחרים מאוורר תקרה באופן הטוב ביותר? הנה כמה פרמטרים שיעזרו לכם במשימה

בפנים או בחוץ? – אחד היתרונות הגדולים של מאווררי התקרה טמון בעובדה שאפשר למקם אותם הן בחללים פנימיים והן בחללים חיצוניים. ישנם דגמים מיוחדים הממוגנים בפני מים ובעלי תקן בטיחות גבוה יותר ממאווררי פנים.

גודלו של החלל – במידה ומדובר בחלל פנימי, יש לבחור במאוורר המתאים לגודל החלל. כלומר חייבת להתקיים פרופורציה בין גודל המאוורר וגודל החלל בו הוא מוצב. באופן טבעי, ככל שמדובר בחלל גדול יותר כך המאוורר יצטרך להיות רחב יותר, כלומר בעל מוטת כנפיים ארוכה.

עיצוב המאוורר – מפאת הביקוש הרב, מאווררי התקרה החלו לצוץ במגוון רחב של עיצובים, כך שכל אחד יוכל למצוא את המאווררים שלא רק יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר, אלא גם ישלימו את הקו העיצובי הקיים בבית; מבחינת צבע הכנפיים, צבע המנוע, סוג הכנפיים וצורתן, האם משולבת במאוורר תאורה או לא, ועוד.

סוג המנוע – קיימים 2 סוגי טכנולוגיות של מאוורר תקרה– טכנולוגיית ה- AC וטכנולוגיית ה- DC. בין השתיים הבדלים הנעוצים בגודל המנוע, מספר המהירויות, חיסכון באנרגיה, פעולה שקטה, אופן פעולה, וכמובן במחיר. המשותף ביניהן, הוא שניתן להפעיל את שני סוגי המאווררים באמצעות שלט רחוק, בשונה מימים עברו כשהיינו צריכים להיזהר לא למשוך חזק מידי בחוטי המשיכה בכדי לא להוציא את החלקים השונים של המאוורר מהמקום, או לקרוע את החוט. פשוט וקל!

הכל מתחיל בבדיקה קפדנית

אין ספק שאפשר לרכוש מאוורר תקרהסתם כך ולראות מה יקרה, אבל זה לא פתרון. כמו כל רכישה אחרת, גם כשמדובר במאווררי תקרה כדאי להתחיל בחיפוש נכון וסקר שוק בכדי פחות או יותר להבין מהם הדגמים המובילים בשוק, המתאימים לצרכים והדרישות שלכם. לאחר מכן יש לקחת את מידות התקרה שלכם, ולצאת לקרוע את העיר בחיפושים אחר המאוורר המושלם. והעיקר, שיהיה קיץ קריר, צונן ונעים!

מאמר זה נכתב עבור חברת רימקס פמילי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *