למה כדאי לקחת מתווך למכירת נכס

מכירת בית או דירה אינו עניין של מה בכך, הוא כרוך בהרבה מאד פעולות ומצריך ידע רב כדי לבצע את כל שלבי המכירה כהלכה ולא לבצע טעויות העלולות לעלות בממון רב.

למה כדאי לקחת מתווך

באופן טבעי אנשים אינם מודעים לאופן ההתנהלות הנכון והחוקי בעת מכירת הדירה ולכן מומלץ להיעזר במתווך מקצועי, אמין ומנוסה אשר מכיר את אופן מכירת הדירות והבתים בעיר על כל היבטיהם ועל כל השלכותיהם. לכן הוא ילווה את התהליך, יעניק ללקוח את הייעוץ וההכוונה כדי לשמור על האינטרסים שלו והוא גם יהיה זה אשר ינהל את המשא ומתן בפועל עם רוכש הנכס כדי להגיע להסכמות ולקדם את הליך המכירה.

התנהלות לקראת מכירה בית או דירה

קיימים בכל עיר מתווכים אשר עוסקים בדירות להשכרה בחיפה וגם בדירות למכירה בקרית ביאליק כדאי לקבל המלצה על איש מקצועי ואיכותי, ליצור עימו קשר ולחתום איתו על חוזה בלעדיות למכירת הנכס.

בפגישה הראשונה בנכס המיועד למכירה, המתווך יאמר לבעל הנכס את הסכום אשר להערכתו אפשר לקבל עבור נכס זה. הידע שלו מתבסס על מכירת דירות דומות או זהות אשר נמכרו בחודשים האחרונים בסביבה זו. המתווך מביא גם צילום מקצועי, תולה שלט בבית, משווק בכל המדיות הקיימות ופועל בדרכי שיווק היחודיים לו (לכל מתווך שיטות אחרות)

פרסום הבית למכירה

המתווך יפעל במספר ערוצים כדי למכור את הנכס. הוא יפרסם את הפרטים למכירה בחיפה בלוח דירות, כמו כן הוא יעדכן לקוחות שלו אשר מעוניינים לרכוש נכס בגודל זה בשכונה ספציפית זו. הוא ייתן להם את המידע על הנכס ויזמין אותם להתרשם ממנו בתיאום עם בעל הנכס. בנוסף לכך הוא יפרסם את הנכס בפורטל נדל"ן הרלוונטי כולל שכונה, כמה חדרים, מצב הנכס, מועד הפינוי, קומה, מעלית, מרפסת, ממ"ד וכל פרט אקוטי נוסף אשר מייחד את הדירה.

בדרך זו מגיעים אל הקהל המתאים ביותר. חלק מהלקוחות מגיעים לראות את הנכס, מקצתם משוחחים טלפונית ושואלים שאלות וכל אחד מהלקוחות הפוטנציאלים מקבל החלטה אם הוא מעוניין בדירה או לא. התהליך יכול להיות מהיר וגם להימשך מספר חודשים, הכול עניין של מיומנות המתווך.

ליצירת קשר עם צוות הסוכנים של רימקס פמילי חייגו אלינו ונשמח לעזור: קריות 04-6000800 / חיפה 04-8111119

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *