מעבר דירה – הזדמנות לעשות סדר בחפצים שאינם נחוצים

התקופה הטובה ביותר להיפרד לשלום מחפצים שאינם נחוצים לכם יותר היא בעת מעבר דירה. איך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר? ריכזנו מספר טיפים מרכזיים שיעזרו לכם.

כמו רוב האנשים, סביר להניח שאחסנתם בבית לאורך השנים חפצים שאינכם משתמשים בהם יותר. כעת אתם עוברים לדירה חדשה ורוצים דף חדש, חלק ונקי בלי הרבה בלגאן ואי סדר. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להיפטר מחפצים שאין בהם שימוש. רק שאתם צפויים לגלות שלא תמיד תהיה זו משימה פשוטה כמו שאתם אולי חושבים…

התחילו כמה שיותר מוקדם

אין זה משנה מתי מתוכנן המעבר; תמיד זכרו, שאין זמן טוב יותר להתחיל בתהליך הארגון מאשר עכשיו. התחילו למיין חפצים שנמצאים באחסון כמו במחסן, בעליית הגג, במרתף, מתחת לסככה, בחדר פנוי או בכל מקום אחר בו אחסנתם חפצים שאינם נמצאים בשימוש.

היעזרו באנשי מקצוע

כאשר יש המון חפצים, לא תמיד יודעים מהיכן להתחיל לעשות סדר ואילו חפצים באמת אינם נחוצים יותר. כאן נכנסת לתמונה חברה לפינוי דירות. חברה מקצועית ומנוסה יכולה לעזור לכם לעבור את השלב בקלות יחסית, תוך שהיא תנחה אתכם לאורך התהליך, תנהג כלפיכם ברגישות הנדרשת ואף תסייע לכם לארוז ולפנות את כל החפצים הלא נחוצים.

מסרו בגדים ונעליים שאינכם לובשים

לעיתים אנו שומרים בארון בגדים פריטים בעלי ערך סנטימנטלי או כאלו שאנו חושבים שהם יפים אך לא באמת לובשים אותם. אם לא לבשתם את הפריטים בארון זמן מה, כנראה הגיע הזמן שיעברו הלאה. זכרו שיש אנשים שבאמת זקוקים לבגדים האלו וישתמשו בהם בשמחה, ושעדיף למסור אותם למישהו שייהנה מהם מאשר לשמור אותם בארון הבגדים ללא שימוש.

ספרים וכתבי עת ישנים

להיפרד מספרים זו משימה קשה להמון אנשים. זה לא פשוט לדלל את הספרייה הפרטית. אך קחו בחשבון שהספרים שלכם יהיו ממש כבדים כשהם ארוזים, מה גם שהם סתם יושבים להם על המדף ומעלים אבק ברוב המקרים. אותו הדבר לגבי כתבי עת ומגזינים. המלצה שלנו: שמרו רק ספרים שהשפיעו על חייכם עמוקות, ואת כל השאר פשוט העבירו הלאה כך שמישהו אחר יוכל גם כן ליהנות מהם.

ולסיום, הפכו זאת לשגרה

סדר בחפצים שאינם נחוצים זו משימה מאתגרת ולא פשוטה, בעיקר אם מחליטים למסור אותם. אולם לאחר שתעשו זאת, תרגישו הקלה עצומה. לכן, הפכו זאת לשגרה לפני שחפצים חדשים יצטברו. ואם אתם מתקשים, תמיד תוכלו לשכור את שירותיה של חברה לפינוי דירות שתלווה אתכם במקצועיות לאורך התהליך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *