כל מה שרצית לדעת על ביטוח עבודות קבלניות

עבודות קבלניות

כל מה שרצית לדעת על ביטוח עבודות קבלניות

עבודות קבלניות – ניתן לראות כי כיום יותר ויותר ישראלים בוחרים לבנות את ביתם בשיטת בנה ביתך. לשיטה זו יש מספר יתרונות אשר אי אפשר להתעלם מהם כמו עלות נמוכה יותר והכי חשוב העובדה כי אתה יכול להרשות לעצמך לבנות את הבית שלך בדיוק איך שרצית. לכן הצפי הוא כי המגמה של בניית בית לבד רק תלך ותתגבר וכי אנחנו נראה עוד ועוד ישראלים אשר בוחרים לבנות כך את הבית. אך כאשר אנחנו מדברים על בניית בית אנחנו צריכים לזכור כי פעמים רבות יש בכך סכנה לא קטנה וכי לא פעם ולא פעמיים יש תאונות עבודה אשר גורמות לפציעות של הפועלים או של בני הבית. על כן הנושא של ביטוח בעת בניית בית או שיפוץ הוא סופר חשוב והוא משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת.

קראו את האותיות הקטנות ביותר בביטוח

עליכם להבין כי כיום ביטוח עבודות קבלניות או ביטוח קבלנים בשמו המקובל (וזהו השם שנשתמש בו במאמר זה לכלל הביטוח בעת בנייה או שיפוץ) הוא חובה כיום. תארו לכם כי אחד הפועלים תובע אתכם על מאות אלפי שקלים בגלל שפציעה קרתה לו בעת השיפוץ? תארו לכם כי עובר אורח נפגע מלבנה שנפלה מהבית שלכם בעת הבנייה שלו? איזה נזק כספי עצום ייגרם לכם? לכן אנחנו מציעים לכם תמיד לעשות ביטוח לעבודה שלכם. אנחנו מציעים לכם גם לקרוא את האותיות הקטנות של הביטוח וזאת בכדי להבטיח כי אין עזים המסתתרים בביטוח וכי הביטוח מגן עליכם בצורה מושלמת ובצורה הטובה ביותר שיש.

מדוע כדאי לפנות אל סוכן ביטוח בשביל ביטוח קבלנים?

כיום יש הרבה מאוד חברות ביטוח המציעות לדלג על סוכן הביטוח ולעשות ביטוח באופן ישיר. אך כאשר אנחנו מדברים על ביטוח קבלנים נדיר לראות חברה המציעה לעשות ביטוח כזה ללא סוכן. לכן יהיה לכם קשה לעשות ביטוח כזה ללא סוכן. ואתם יודעים מה? בכל מקרה מאוד יתכן כי כדאי לכם לעשות את הביטוח הזה עם סוכן וזאת עקב העובדה כי סוכן ישרת אתכם בצורה הרבה יותר טובה ויבטיח כי הביטוח שלכם מקיף, טוב, ושומר עליכם מפני כל אסון, ליקוי או פגם וזהו משהו שיש לקחת בחשבון כאשר אנחנו עומדים לפני השאלה האם לפנות אל סוכן ביטוח או לא.

האם לסמוך על הביטוח של הקבלן שלנו?

כאשר אנחנו מדברים על ביטוח קבלנים בעת רכישת דירות למכירה בקרית אתא לדוגמה , אנחנו צריכים לזכור כי אי אפשר לסמוך על הביטוח של הקבלן. ראשית כל פעמים רבות אתם לא רואים את הביטוח הזה בעיניים ואתם לא יכולים להיות בטוחים כי הוא מכסה את כלל האפשרויות. חוץ מזה לא תמיד האינטרסים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *