עוברים דירה ? האם יש צורך בחברת ניקיון ?

עוברים דירה

עוברים דירה ? האם יש צורך בחברת ניקיון ?

 עוברים דירה? כדי ליהנות מהתחלה חדשה בדף נקי, כדאי להתחיל קודם כל עם ניקיון דירה יסודי מאלף עד תו, המכשיר אותה לקראת תחילתם של מגורים וחיים ארוכים בסביבה היגיינית ונקייה. אך איך כדאי לעשות זאת? לבד או עם חברה מקצועית?

 

גם הדירה או הבית הנקיים ביותר, שזוכים לשטיפה, לניקוי אבק ולטאטוא באופן קבוע, אינם מגיעים אל הדייר הבא כמו חדשים מהניילון – לכלוך ואבק בכל זאת מצטברים בפינות ובאזורים שפחות זוכים לטיפול צמוד (התריסים למשל), שנים של שימוש ובלאי מותירות את רישומן על הרצפה, והיסטוריה בדמות כתמים זעירים או גדולים יותר ניצבת על קירות, משקופים וכו'. אין ספק – ניקיון דירה חדשה  הוא הכרחי, חד וחלק. אז איך עושים זאת? מטפלים בכל לבד, בעבודת פרך מאומצת אך בזול, או שמא פונים אל חברת ניקיון דירות מקצועית ומיומנת בתחום?

 

בזכות היסודיות

אפשר לנסות לבצע ניקיון דירה חדשה לבד, אולם בואו נודה באמת: למרות שאולי נדמה שבהיעדר רהיטים יהיה קל ומהיר יותר לנקות, הרי שבעצם לא מדובר על ניקיון תחזוקתי שוטף שנועד לטפל במעט הלכלוך שהתווסף בשבוע החולף. ניקיון דירה חדשה מיועד להכין אותה לכניסת דיירים, להתחלת חיים חדשים, ולכן עליו להיות יסודי מאוד, ולהסיר למעשה מן היסוד גם את הלכלוך הכמעט שקוף שהתרגלנו אליו מהמקומות הכי קטנים – למשל הצטברות השמן מהעור בנגיעה במשקוף.

טיפול יסודי כזה מצריך עבודה מאוד מאומצת, ולעתים גם ציוד וחומרים מקצועיים, כמו גם תשומת לב לפרטים – חברת ניקיון מנוסה ומיומנת תדע לבצע זאת ביסודיות ובמיומנות רבה יותר, כמו גם בזמן קצר יותר.

 

עוברים דירה – גם זמן עולה כסף

מאותן סיבות שציינו, כאשר עוברים דירה ניקיון הדירה החדשה אינו פינוי של שעתיים-שלוש לניקוי רגיל ביומיום, אלא עניין שיכול לקחת אפילו כמה ימים לאדם אחד. זמן עולה כסף, אם עליכם לפנות עבור הניקיון זמן מהעבודה למשל, וגם העיכוב בכניסה לדירה עולה כסף. חברת ניקיון תוכל לצמצם את מסגרת הזמן הדרושה בזכות המיומנות, כמו גם שליחת צוות לטיפול בניקיון דירה חדשה, ולהשיב לכם את המפתח בסוף היום כשהדירה מוכנה למעבר.

 

שאלת הרצפה

כאמור, גם הטיפול הטוב ביותר בבית בעת המגורים בו עדיין לא מונע לחלוטין שחיקה, בלאי והידבקות כמות מסוימת של לכלוך, שומנים ואבק. מי שסופגת יותר מהכל היא הרצפה. אם זה תלאות השיפוצים שעברו עליה או עלילותיה של משפחה שגרה בה שנים, כדי להשיב את הרצפה לחיים חדשים צריך הרבה יותר מספונג'ה.

חברות ניקיון יוכלו להציע לכם פתרונות מיוחדים לניקוי רצפה יסודי, כגון פוליש או פוליש וקס כחלק מחבילת ניקיון דירה חדשה בחיפה לדוגמה – והן ישיגו תוצאות שאתם לא תוכלו להתחרות בהן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *