איפה להשקיע סכום של 200 אלף שקל – 3 אפיקי השקעה מומלצים

השקעה

אם יש לכם סכום כספי בסדר גודל של 200 אלף שקלים שהצלחתם לחסוך ואתם תוהים איפה להשקיע סכום של 200 אלף שקלים, חשוב מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא אפיקים שונים להשקעה. 

בעוד שבעבר אדם שהיה לו חיסכון כלשהו היה מפקיד אותו בתוכנית חיסכון כלשהי בבנק והוא היה מניב עליו תשואה נאה לאורך השנים, ידוע כיום כי הריביות בתוכניות חיסכון על הכסף המופקד בהם שמציעות הבנקים הן אפסיות. 

על מנת שהכסף שלכם יצליח להניב תשואה עליו, כדאי לבחון אפיקי השקעה שונים. ישנן כמה אפשרויות השקעה שכדאי לבחון לקראת 2021 וחשוב מאוד שההחלטה שתקבלו תהיה הנכונה ביותר עבורכם מכל הבחינות.

השקעה בענף הנדל"ן

רכישת נדל"ן הן בישראל והן בחו"ל, אשר מתבצעת בצורה נכונה, יכולה להניב עליה תשואה. כיום ניתן למצוא פרויקטים שונים שניתן להשקיע בהם בארץ או בחו"ל, דירות שניתן להשקיע בהן ואף השקעה בקרקעות שאינן זמינות לבנייה מיידית. 

כלומר, השקעה בקרקעות שמוגדרות כקרקעות המיועדות לחקלאות, אשר בעתיד יהיה ניתן להפשיר אותן ולהפוך אותן לקרקעות הרלוונטיות לצרכי בנייה. מדובר על השקעה שיש לה פוטנציאל טוב שכן, מחירי קרקעות הרלוונטיות לחקלאות יהיו זולים באופן יחסי והתמורה שיהיה ניתן להפיק מבנייה על קרקע שכזאת, תהיה גבוהה יותר מהמחיר שבה רוכשים את הקרקע. כמובן שאם החלטתם שכדאי להשקיע את הכסף שלכם בהשקעה בענף הנדל"ן, חשוב שתייעצו עם אנשי מקצוע שמכירים היטב את התחום, בכדי לקבל החלטה מושכלת ונכונה

השקעה בשוק ההון 

כיום השקעה בשוק ההון היא הרבה יותר נגישה ופשוטה לביצוע ממה שחושבים. בכדי להשקיע נכון בשוק ההון יש להבין את היתרונות של השוק ראשית ולאחר מכן לבחור האם באמת כדאי להשקיע בשוק זה. בכניסה לשוק ההון יהיה חשוב כמובן להכיר את מכשירי ההשקעה הקיימים על היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. לאחר מכן יש להגדיר מטרות, לבחון את רמת החשיפה לסיכון, לחזות מהו העתיד של כל אפיק השקעה ועוד. כמובן שרצוי מאוד להיעזר באנשי מקצוע שמכירים היטב את שוק ההון בכדי להשקיע בשוק זה בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר בכדי להשקיע בצורה נכונה בשוק ההון יש להכיר את אסטרטגיות ההשקעה ולבחור באסטרטגיה המתאימה לכל אדם בהתאם לכל הפרמטרים העומדים על הפרק.

השקעה במטבעות מבוזרים

יש שסבורים שבעתיד הלא רחוק, כבר לא נשתמש בכסף ממשי אלא במטבעות מבוזרים. על אף שניתן למצוא כיום לא מעט סוגים של מטבעות מבוזרים, הביטקוין עדיין מהווה את המטבע הפופולארי ביותר והיוקרתי ביותר. אם אתם מאמינים כי העתיד הוא לגמרי המטבעות המבוזרים וגם אתם רוצים לרכוש לכם מטבע מבוזר, כדאי מאוד שתלמדו על השקעה בביטקוין. גם במקרה הזה רצוי ללמוד היטב על השקעה מעין זאת ואף להיעזר באנשי המקצוע המתאימים בכדי להשקיע את הכסף שלכם בצורה נכונה.

מאמר זה נכתב עבור רימקס פמילי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *