המדריך השלם למציאת דירה באזור הקריות

מציאת דירה בקריות

כמות התושבים בקריות הסמוכות לחיפה נסקו בשנים האחרונות. זוגות שמתחתנים מעוניינים לגור בסביבה המוכרת שלהם ולכן מחפשים דירות להשכרה, או לקנייה בסביבת מגורים איכותית. המדריך השלם למציאת דירה באזור הקריות יסייע לכם למצוא דירה התואמת את הרצון שלכם, תוך פרק זמן קצר.

מגורים בקרית אתא

אחת הקריות שיש בהם דרישה גדולה למגורים היא קרית אתא . זאת כיוון שמדובר בעיר וותיקה שיש בה את כל מה שצריך, שכונות איכותיות, בתי ספר מעולים, הרבה מאד מרכזים מסחריים בתוך העיר ובכניסה אליה. מי שמעוניין לגור בבית פרטי ומחפש מגרשים למכירה בקרית אתא יכול למצוא כמה אופציות מאד מעניינות, הן במרכז העיר והן בקצוות שלה כמו בגבעת הכלניות, גבעת טל וגבעת אלונים.

מי שמחפש דירה למכירה בקרית אתא, נחשף להמון אפשרויות, הן במרכז העיר, הן בשכונות אשר הוקמו בשנים האחרונות בסמוך לקיבוצים והן בשכונות בקצה השני של העיר. לכל שכונה יש את הייחוד שלה ובכל אחת מהן יש דירות איכותיות ומודרניות.

השכרת דירות בקריות

לקוחות רבים מעוניינים לגור בשכירות בקריות, בהתאם לכמות החדרים הנחוצים למשפחה, הם בוחנים כמה אופציות. יש פרמטרים חשובים כמו הקרבה למשפחה המורחבת והמרחק למקום העבודה. אם הלקוחות מגיעים לראות דירות בקרית מוצקין שיש בה דירות מרהיבות, זהו יתרון גדול לאור הקרבה לתחנת הרכבת.

זוהי אופציה מוצלחת עבור מי שמעוניין לנסוע באמצעות הרכבת וכאשר יגור בסמוך לתחנה, הדבר יקל עליו מאד.באתר יד 2 דירות להשכרה בקריות יש אפשרויות של דירות במבנים ישנים ושל דירות במבנים שנבנו בשנים האחרונות ובהיצע נרחב של דירות בגדלים שונים, כך שכל אחד ימצא את הדירה הנכונה ביותר עבורו.

אחת האופציות שמקלות על החיפוש היא קבלת סיוע של רימקס קריות וזאת כיוון שיש להם מבחר עצום של דירות להשכרה וגם למכירה ולכן אפשר תמיד למצוא דירה שתואמת באופן מדויק את הצורך מבחינת מיקום, גודל דירה ופרמטרים נוספים אשר חשובים ללקוחות.

קריית חיים המתפתחת

קרית חיים שלאורך שנים רבות נותרה ללא שינויים מהותיים, התפתחה בשנים האחרונות ואפשר למצוא דירות למכירה בקרית חיים בבניינים חדשים שיש בהם דירות קטנות של שלושה חדרים, דירות ממוצעות בנות 5-4 חדרים ודירות מרווחות כמו דירות פנטהאוז של כמה חדרים. התושבים הוותיקים של העיר שמעוניינים לחזור אליה, מוצאים המון פרויקטים מעניינים במזרחית, במערבית וגם במיזמים שנמצאים כעת בבנייה.

גבעת הרקפות אחת השכונות המוצלחות בצפון היא גבעת הרקפות. יש בה דירות גן למכירה בקרית ביאליק בנות ארבעה וגם חמישה חדרים. בשנתיים האחרונות ולאור מגפת הקורונה יש דרישה רבה לקניה של דירות גן, כדי לאפשר מרחב בימים של סגר ולכן דירת גן היא הקנייה האידאלית עבור משפחות רבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *