שיפוץ דירה ללא מאמץ – איך לשפר את הנכס מבלי לשבור קירות

שיפוץ דירה

כל בעל נכס מעוניין לגור בדירה יפה ומעוצבת המתאימה לצרכיו. לכן בעת הכניסה לדירת יד שנייה או כאשר יש שינויים במשפחה כמו לידה של תינוקות, או לחלופין ילדים שעוזבים את הקן, בעלי הדירות מעוניינים בשיפוץ דירה ללא מאמץ וזאת כדי לשפר את נראות הנכס מבלי לשבור קירות.

בנוסף לכך בעלי הדירות מעוניינים להימנע משיפוץ דירה מסיבי שמנפח את המחיר, מאריך את זמן השיפוץ ויכול גם לפגוע בשכנים שעלולים להתלונן ולהפעיל את חוק הרעש שיפוצים

עיצוב מחדש של הבית

שיפוץ דירה ללא מאמץ מתחיל בסיעור מוחות עם מעצב פנים, כדי לחשוב יחד אילו שינויים אפשר לבצע בדירה הנוכחית כדי להתאים אותה לצרכים המשפחתיים. אם מדובר בהרחבת המשפחה והצורך בחדר נוסף, יש אפשרות לוותר על חדר העבודה ולהפוך אותו לחדר ילדים. לצורך כך יוצרים בסלון, ברחבת הכניסה או בכל מקום אחר ברחבי הבית שיש בו מרחב פנוי, פינת עבודה.

מציבים שם שולחן עם מגירות נוחות, מתקינים את המחשב, מסדרים את הניירת במגירות, כיסא משרדי וכמה מדפים. הרהיטים הללו יוצרים חייץ בין החלל המשפחתי לחלל העבודה וכך יש אפשרות לעבוד ובמקביל להיות חלק מכל ההתרחשות בבית.

את חדר העבודה שהתפנה צובעים בגוון המתאים לילד או לילדה. המגמה כעת היא לצבוע בצבע אחד שלושה קירות ועל הקיר הרביעי שהוא קיר בולט ולא נשענים עליו רהיטים כמו ארון או שולחן, להדביק טפט יפהפה שכולל הדפסים מרהיבים המתאימים לגיל הילד.

שינויים בחדר המגורים

כאשר מעוניינים ליצור נראות חדשה בסלון הביתי, כדי שיהיה נחמד לשבת יחד כל בני המשפחה וגם עם המשפחה המורחבת או החברים, אפשר לבצע כמה שינויים אשר כל אחד מוסיף רבות ליופיו של חדר המגורים.

אפשר להדביק אריחים חדשים ומודרניים על המרצפות הישנות. יש להקדיש מחשבה רבה לנושא הגוונים וזאת כדי ליצור הרמוניה עיצובית שכוללת את האריחים, הווילונות, השטיח והרהיטים. במקרים רבים החשיבה היא מורחבת, כיוון שהסלון ממוקם בסמוך לפינת האוכל שיש בה ריהוט וגם למטבח שיש בו ארונות רבים ואי בגוון ספציפי.

אם המגמה היא לדוגמה להיצמד לגוונים חומים, אפשר לרכוש אריחים בגוון של שמנת, מוקה מט או מבריק. יש גם אפשרות לרכוש אריחים ציוריים שיש בהם כמה גוונים והם מעניקים יופי ייחודי לכל חלל. לאחר מכן מתמקדים ברכישת ריהוט כמו ספה פינתית בצורת האות ר' ובחירת ריפוד תואם בגוון חום שהוא לא בהיר מדי ולא כהה מדי, כך שיהיה פרקטי בבית שגרים בו ילדים וגם חיות מחמד.

אחד הנושאים החשובים במראה הסלון הוא הצביעה של הקירות ההיקפיים. לאחרונה יש אפשרות לבצע שליכט צבעוני אשר מעניק נראות יוצאת דופן ומרקם מהמם בכל חדר מגורים. אפשר לצבוע באופציה זו את כל הקירות, או לחלופין רק את הקיר שעליו ימוקם המזנון ותהיה תלויה הטלוויזיה. הצבע המיוחד מעניק נראות ייחודית לכל בית ומבדל אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *